Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

https://soundcloud.com/bayo-1/yuvinilselek-nTracklist:1.POD LIPOM - Orkestar RTV Sarajevo 2.GORILA - Miša Blam3.ŠTA DA MISLIM O NJOJ - "Kosovski Božuri" i Milica Milisavljević4.MALI MEDVED - YU Grupa5.MJESTO POD SUNCEM - Terusi6.NEMA TE - Dalibor Brun7.JA ZNAM - Dragan Antić8.KUĆA BEZ BROJA - Branko Marušić9.PONY - Pro Arte10.POLJUBI ME IN POJDI - Mladi Levi11.ZA ONE ŠTO NA LICU NOSE BORE - Elipse12.MOĆ SNOVA - Zlatni Akordi 13.NADA - Dragan Mijalkovski14.DAJ MI DAJ - Posebno Pakovanje15.JUMBO JET - Jumbo Jet Music16.KRIVA SAM - Moni Kovačić17.AKO NEČEŠ TI HOĆE DRUGE TRI - Cvrčak i Mravi18.KOCKAR - grupa Korak19.SJETI ME SE - Grupa Kim20.JUGOSLAVIJA - Grupa Kim21.NASLONI GLAVU - Beti Đorđević22.NA FARMI MOTORA - Grupa Klan23.ĐUSKAJ - Boban Petrović24.KOMA - Grupa Kim25.MLADOST,MLADOST E PA ŠTA JE - Voki Kostić
Link to comment

Stubborn Heart - Stubborn HeartStubborn%20Heart_1.jpgselektujem 5 foldera, desni klik, play in winamp, otvori mi se 5 winampa i svih 5 albuma počelo da svira u isto vreme. od sada ću tako slušati muziku, zašto bih gubio vreme :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...