Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

al' ga sklepase :) pojede ga mish-mash. na momente stvarno dobro.
neverovatno. 5 tjuna je super, čak i toliko varijacija na temu Nature Boy je moglo da ispadne ok al uskrnaviše ga u celini :(np:joe_claussellcover.jpgkompilacija iz 2002.http://www.bbemusic....release=URBCD06ovako počinje:http://www.youtube.com/watch?v=dYK1NzEEy5IJoe je vrhunski dj, jedan od poslednjih u koje stalno imam poverenje i u koje se kunem. u osnovi house dj ali je uvek voleo da meša odlične stvari iz svih muzičkih žanrova u svojim setovima. voleo je i maratonske setove...šteta je što sam samo jednom imao priliku da ga čujem uživo, beše to na Kališu 2000. na Lucky Strike Urban Experience žurci. kiša je padala dok je sa zvučnika pičio
(dobar, moderan elektronski rework
) ja srećan đuskao po kiši, na kraju seta je pustio Bob Marleyev Could You Be Loved. na "podijumu" nije bilo puno ljudi, ono malo ljudi što je došlo tako rano su se sakrili ispod nadstrešnice.J Majik, Adam F i MC MC su kasnije rokali odličan dnb uz grmljavinu. grmljavina je bila toliko jaka da je nadjačavala ozvučenje što je postizalo sjajan efekat probijanja zvuka old school dnba i repovanja emsija kroz grmljavinu koja odlazi. sećam se da je drugar izgubio kartu u redu za ulazak i da sam ga povukao za rukav i uveo unutra dok obezbeđenje nije gledalo :)btw na ovoj etiketi (Barely Breakin Even) uskoro izlazi kompilacija još jednog odličnog dja: Kev Beadle presents Private Collection (fusion jazz business)ne znam kako al mi je ostala jedna neiskorišćena karta od subote :lol:peHJy.jpg Edited by maheem
Link to comment

Slusam malog A$ap Rocky-ja, Long.Live, ovogodisnji. Sta znam, lima je moga da uradi bar jos par hc ploca, pa posle da juri kes, kolica i najskuplje kurve. Ovako je uradio pop album.Phoenix bih izdvojio. Produkcija Danger Mouse.

Edited by ultra plasticni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...