Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

13 minutes ago, ToniAdams said:

Sekta koi jebe

najluđi su def u saobraćaju

jedan se drao na mene što nisam stao na zeleno da on prođe, a i svirao sam mu

 

 

Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

najluđi su def u saobraćaju

jedan se drao na mene što nisam stao na zeleno da on prođe, a i svirao sam mu

 

 

Trebo si po gasu. Al da, izgulio bi limuzinu :(

Link to comment
31 minutes ago, nesha taxista said:

Da, pa za mnoge od njih crveno ne važi, bar tako misle. Još jedna ilustracija:

 

 

moje saobraćajno iskustvo govori da za ove tzv profi bicikliste ne važe saobraćajni propisi u 95% slučajeva

 

kad se prolepša vreme i pojave se i rekreativci taj procenat se spusti

 

 

ovo važi sa bg bicikliste, cenim da je po vojvodini situacija znatno znatno bolja

Link to comment

jeste to al imam i razumevanja posto radim i jedno i drugo i trece, tu je prelaz katastrofa, jos od stadiona do zdravstvene fali zebra, moras da ides kilometar okolo, i nije samo strasni kako voze po putu vec sto se sad po redovno voze trotoarom, maltene moram da se sklanjam i borim za prostor kao pesak, plus je nezgodno sto mogu da sruse decu i po trotoaru i kad deca izlaze iz objekata, bio sam svedok, strasno za sve ucesnike, i svi svesni i svi i dalje rade isto

 

nijedan bajker nije pao na snimku :D

Edited by villiem
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

Trebo si po gasu. Al da, izgulio bi limuzinu :(

Ko je jači, biciklista ili severni jelen? 

 

Pre neki dan vozi biciklista kolovozom ispred mene, ja usporila jer je trebalo da skrenem u svoj blok. Tek on odjednom reši da pređe na drugu stranu i zalomi levo preko pešačkog, mrtav ladan. Bukvalno pukom srećom sam išla 5 na sat inače bi mi podleteo namrtvo. Ne volim da su mi blizu kad vozim, ni oni ni ovi s malim skuterčićima što se provlače između auta kroz gužvu. 

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Ko je jači, biciklista ili severni jelen? 

 

Pre neki dan vozi biciklista kolovozom ispred mene, ja usporila jer je trebalo da skrenem u svoj blok. Tek on odjednom reši da pređe na drugu stranu i zalomi levo preko pešačkog, mrtav ladan. Bukvalno pukom srećom sam išla 5 na sat inače bi mi podleteo namrtvo. Ne volim da su mi blizu kad vozim, ni oni ni ovi s malim skuterčićima što se provlače između auta kroz gužvu. 

Skuteri su još nezgodniji jer su manji, a u proseku malo i brži. Na proleće će ih tek biti puno jer je jedna strana firma otvorila najam. Inače zbog tih situacija kao što je tvoja sam i nabavio kameru. Kako bi dokazala da on nije normalno prelazio ulicu?

Edited by nesha taxista
Link to comment
  • 1 month later...

Golf 6 1.4 TSI 2011. godiste, onaj sa 160ks. Kako dobar motor, ja sam odusevljen. Moze da se vozi penzionerski na obrtaje i da trosi malo cak i po gradu a kad zatreba snage, zakucava za sediste. Bravo za fau ve.71ff05750b00b1701124b8a2e60bf539.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Ma to se prodaje nego sam prodao Astru pa registrovao ovo da imamo drug i ja da vozimo i neki solidan auto, osim njegovog starog C3 i moje Fiestice.

Astra je imala mnogi jacu opremu i generalno je lepsi auto ali je bio obican atmosferac 1.6 sa 115ks a ovaj 1.4 turbo je ubica, ima neki turbo punjac i kompresor valjda, zakucava. I generalno je mnogo bolji od golfa 5, enterijer i udobnost i sve.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...