November 4, 201213 yr Nastavljamo da igramo ruzno i tvrdo, 3 gola- penal, korner, kontra i to sa Egiptom.Vidan zishka .
November 5, 201213 yr Nas golman je taraba. Koji su nam realni dometi?kako si doso do tog zakljuca, leba ti?
November 5, 201213 yr primio je gol u raslje, iz mrtvog ugla 20 sekundi pre kraja, kad je mec bio resen. u prvom poluvremenu spasio tri-cetri ciste sanse. ako stignemo do polufinala super.
November 5, 201213 yr primio je gol u raslje, iz mrtvog ugla 20 sekundi pre kraja, kad je mec bio resen. u prvom poluvremenu spasio tri-cetri ciste sanse. ako stignemo do polufinala super.
November 5, 201213 yr ma daj, pa vec sam napisao da je mec bio resen. u najvecoj meri smo ostali u mecu bas zbog njega. u prvom poluvremenu bio ubedljivo najbolji na terenu.
November 5, 201213 yr Ja gledao danas sva tri meca. Spanci rutinski protiv skromnih Panamaca, tu ne mogu da donesem nikakav zakljucak kakvi su cigani. Iran protiv Maroka bio iznenadjujuce dobar i dinamican mec, Iranci na kraju zasluzeno dobili 2:1 ali su i ovi imali nekoliko dobrih sansi da zakuvaju, pogotovo u prvom poluvremenu. Igralo se bas fino a mislio sam da su to dve indijanske ekipe. Za kraj derbi, Italija - Argentina, tesna pobeda zabara najvise zahvaljujuci golmanu caru koji je skinuo mnogo dobrih sansi Argentincima, koji su igrali sasvim korektno.Iran osvaja!
November 5, 201213 yr Na Iran danas bila kvota 1.01 i hendikep -5.5 a oni jedva zivu glavu izvukose :)Mene su Rusi impresionirali iako su igrali protiv smijesnog protivnika. Pravi su lesinari jbt, ne smije covjek milimetar prostora da im ostavi.Ono nase jajarenje protiv Egipta je bila ubjedljivo najruznija i najdosadnija utakmica od svih koje sam gleado.
November 5, 201213 yr Ja sam prosao uzivo 1 na zabare i h2 +2.5 na mocne Marokance koji su junacki izdrzali do kraja. A za Rusiju igraju sve cistokrvni Rusi, sve sam Ronaldinjo, Rivaldo i slicni... i zato ih ne volim <_<
November 5, 201213 yr Na Iran danas bila kvota 1.01 i hendikep -5.5 a oni jedva zivu glavu izvukose :)Mene su Rusi impresionirali iako su igrali protiv smijesnog protivnika. Pravi su lesinari jbt, ne smije covjek milimetar prostora da im ostavi.Ono nase jajarenje™ protiv Egipta je bila ubjedljivo najruznija i najdosadnija utakmica od svih koje sam gleado.Видиш баја који је то јајарење преносио овде на ТВ-у хвалио је пуно. Каже да смо један од тимова који вреде да се гледају, да имамо опасну технику и да је јако тешко да нам се одузме лопта. Успут и за Египат тврди да је бољи од чеха и ових из Емирата.
November 5, 201213 yr ma mi smo odigrali super, pogotovu u prvom poluvremenu. u prvom poluvremenu nas vadio golman, ali cini mi se da igramo bolje nego na ep. a i mene smaraju ovi rusi. ceo tim samo holdeni.
November 5, 201213 yr Author Meni se ne svidja kako smo igrali. Imali smo dosta srece u prvom poluvremenu a vrlo smo malo napravili iz stalnih napada. Kada smo dali pogodak, povukli se i tu je opet Egipat imao nekoliko dobrih sansi za njih.Rusija je igrala sa vrlo slabim protivnikom i to nista ne znaci.Inace, Rusija je Svetski i Evropski prvak u fudbalu na pesku i tamo nemaju Brazilaca. Upravo na SP 2011 u finalu pobedili Brazil. A, u malom fudbalu imaju 4 do 12.
Create an account or sign in to comment