Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mali fudbal(futsal)

Featured Replies

1:0

  • Replies 245
  • Views 21.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Odosmo na SP a niko rec da kaze. Za RTS kao da ne postoje. A ovaj sport je popularniji u svetu od vaterpola i rukometa, bez da se neko ljudi. Sramota.

  • europski brazilci      

  • kakav kurac od ovce je ovaj komentator. argentinci daju gol a on i dalje sa svojim monotonim glasom komentarise. da nisam slucajno bacio pogled ne bih ni skontao da je pao gol. kakvo preterivanje u pa

Posted Images

Crveni za nas. Jbg. 

1:1

I naravno 1:1. Šteta. Bolji smo za sada.

To breeee

Kakva majstorija

Okrenuše nas očas posla.

kakav kurac od ovce je ovaj komentator. argentinci daju gol a on i dalje sa svojim monotonim glasom komentarise. da nisam slucajno bacio pogled ne bih ni skontao da je pao gol. kakvo preterivanje u patriotizmu™

Najgore od svega je sto smo cuvali 4:2 na kraju...  ko poznaje futsal, zna da se u ovim situacijama nekoliko minuta pred kraj uvodi dodatni igrac, i da se ide na sve ili nista ne bi li se iscupao bar bod. Ali nas trener se zadovoljava porazom od 2 razlike i ne pokusava da stigne. 

Edited by JohnnyD

pa valjda je bitna gol razlika da bi bili među 4 trećeplasirane ako dobiju Ameriku. realnije nego da jure nešto protiv 1 Argentine

Just now, levi said:

pa valjda je bitna gol razlika da bi bili među 4 trećeplasirane ako dobiju Ameriku. realnije nego da jure nešto protiv 1 Argentine

Sada moramo da pobedimo Amerikance 3 ili vise razlike da bi imali sanse, a Amerikanci su igrali cvrstu tekmu sa Iranom i izgubili 2 razlike. Da smo probali da iscupamo bod protiv Argentine imali bismo mnogo vise opcija za prolaz. Sve ovo pricam zato sto mi dugo vec nismo tek bilo koja leva ekipa u futsalu, a i u dve utakmice sa Brazilom pre nedelju dana jednu smo igrali nereseno, a drugu izgubili jedva 1 razlike. Ali ovakav mentalitet koji smo pokazali na kraju sa "cuvanjem poraza" nas drzi tu gde jesmo - druga liga svetskog futsala, i dok se to ne promeni u glavi, necemo ni napraviti vrhunske rezultate.

Edited by JohnnyD

Sada sam pogledao. Potrebno je da pobedimo dva razlike USA, da bi bili u najbolje četiri trećeplasirane ekipe. Pre nas igraju Japan i Paragvaj, pa bi u slučaju nekog povoljnog rezultata (mada treba očekivati remi, jer obema reprezentacijama odgovara, a nama ne) bila dovoljna bilo kakva pobeda.

U svakom slučaju, ako budemo igrali kao prvih desetak minuta protiv Argentine, imamo šansu da pobedimo.

1:0 sjajan gol i akcija

Evo ga i drugi

jel rekao mozda komentator sta se desava u slucaju rezultata 2-1 za nas?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.