Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zar u takvim situacijama ne (treba da) reaguju socijalne sluzbe i zastite dijete? Doduse, a propos bebe, da je u kibucu ili kolektivnom smjestaju druge vrste, lakse bismo podnijeli.

 

Za muza i dijete ubijene pjevacice ne znam ni sta da kazem.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam gde smo pisali o detetu u rijalitiju, ali se desilo juče. i to dete od ubijene pevačice čiji je muž trenutnu u rijalitiju i koji se proslavio upravo time što mu je žena ubijena i što je bio po novinama osumnjičen za ubistvo. i sad je dete ubijene pevačice se pojavilo (ne znam da li je ostala tamo ili je samo svratila). sve u svemu, divno.

Bio je slican slucaj u engleskom bratu, usla je zena koja je poznata po tome sto joj je sin ubijen.  Doduse,  ovo se dogodilo  u seriji Extras.

Link to comment

ja ne znam sta je vise s ovim narodom. juce cujem iz starog komsiluka pricu - covek je izgubio novcanik ispred samog ulaza u zgradu. naisla neka komsinica i nasla novcanik. posto je iz dokumenata videla o kome se radi i adresu, a ulica je mala i svega ima par zgrada cetvorospratnica (svi se uglavnom znaju), odnela novcanik na vrata, ali on nije bio tu, ostavila broj drugim komsijama ili kako vec. covek se obradovao kad je cuo da mu je novcanik pronadjen, pozove je i ona mu kaze....pa ne mogu ja da se nalazim sa tobom, moram da sacekam muza da dodje (??) pa da se dogovorimo,  a valjda ce da padne i neka cast. to za "cast" je ponovila vise puta. covek inace nezaposlen, u novcaniku imao dokumenta i 500-600 dinara. to se desilo pre dva dana inace....a inace zivi na 50 metara od njegove zgrade. ne znam sta ce joj muz u celoj prici, ali za bedniji postupak nisam skoro cula.

Edited by gagilija
Link to comment

Pa ovo je samo jedan od pokazatelja odakle potiču i kako nastaju evridž Srbi, što glasaju za vladajuću partiju i gledaju da dođu do kakvog keša ili pozicije ne bi li karali i ponižavali neku klinku koja ih podsjeća na majku. Jadan klinac, djeluje kao neki pozitivac, ako se iščupa iz kandži ove ludače, možda i progleda u jednom trenutku i ne postane neki tamo Grčić ili Ivica Dačić. 

Link to comment

A šta hoće da kaže onim "kad osetiš da ćeš da pustiš kvačilo..." (ti stisni kočnicu)? :unsure:

 

Kakav to prekognitivni osećaj za filing ona poseduje, i da li je moguće da se još nije slupala vozeći tako?

Link to comment

A šta hoće da kaže onim "kad osetiš da ćeš da pustiš kvačilo..." (ti stisni kočnicu)? :unsure:

 

Kakav to prekognitivni osećaj za filing ona poseduje, i da li je moguće da se još nije slupala vozeći tako?

Ne vozi ona tako nego je nepismena do tog nivoa da nije u stanju ni da kaže šta misli.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...