Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahahahahahahahahahahaha

 

Saslusavao ih direktor i mozda su kuci dobili batine, a mozda i nisu. I mozda ih ceo kraj mrzi, ali verovatnije da ih postuje jos vise i da ih se jos vise plase.

 

Jedino ako su to neki prevejani ozloglašeni nepopravljivi kriminalci

 

Možda i jesu, ali ne vidi se iz konteksta, dosta je sakato sve opisano

Link to comment

Kako mi se kenja od price da "deca" od 14 godina nisu svesna svojih postupaka. Dobro smo u osmom razredu znali sta znaci imati i upotrebiti noz u tuci, kao sto su i pojedinci znali i bili svesni sta se desava kad zapalis macku. A sad nastavite da opravdavate nasilnike kojima u skolama niko i bukvalno niko ne moze da stane za vrat jer su zasticeni kao beli medvedi, pa zbog njih ispasta 80% dece. 

Link to comment

Što bi dr Ravik rekao pred kraj Trijumfalne kapije(parafraziram): "Sad te je stid, a posle nekog vremena ćeć se hvaliti time da si je ubio"...

 

E, tako i ovo, ako ne bude nikakve opipljive i javne kazne, za par godina će se hvaliti time u društvu... Ako ne i ranije...

To sigurno. 

 

Mene iznenadjuje da niko od roditelja tih klinaca nije nasao za shodno da obidje klinku i njene roditelje. Ili ne treba da me iznenadjuje?

Link to comment

Kako mi se kenja od price da "deca" od 14 godina nisu svesna svojih postupaka. Dobro smo u osmom razredu znali sta znaci imati i upotrebiti noz u tuci, kao sto su i pojedinci znali i bili svesni sta se desava kad zapalis macku. A sad nastavite da opravdavate nasilnike kojima u skolama niko i bukvalno niko ne moze da stane za vrat jer su zasticeni kao beli medvedi, pa zbog njih ispasta 80% dece. 

 

Znači nisu u potpunosti svesni, ne znači da su nesvesni. Sasvim su dovoljno svesni da zaslužuju neki vid kazne (sigurno ne 10 god u Zabeli još uvek, ali ozbiljnu kaznu). A odrasli u ovoj priči ne znam koliko su svesni da su nepopravljiva govna, to je već onako jedno filozofsko pitanje.

Link to comment

Kako mi se kenja od price da "deca" od 14 godina nisu svesna svojih postupaka. Dobro smo u osmom razredu znali sta znaci imati i upotrebiti noz u tuci, kao sto su i pojedinci znali i bili svesni sta se desava kad zapalis macku. A sad nastavite da opravdavate nasilnike kojima u skolama niko i bukvalno niko ne moze da stane za vrat jer su zasticeni kao beli medvedi, pa zbog njih ispasta 80% dece.

Dete od 14 godina je krivično odgovorno. Ali ne kao osoba od 18.

 

Iz istog razloga iz koga sa 14 godina ne mozes da kupis alkohol, glasaš, dobijes dozvolu za oružije ili se venčaš, zaposliš ili sklopiš ugovor bez saglasnosti roditelja.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni je cale iz sela pored, i cesto provodim vreme u tom kraju, pored krupnja. Po meni, deca tamo primetno ranije odrastaju i sazrevaju, jer im se od malena daju razne radne obaveze i uloge u porodici i domacinstvu, i decak od 14 godina tamo uglavnom vec vozi sve od bicikle do traktora, i radi skoro sve seoske poslove, raspolaze vec nekim novcem, stupa se u brak jako rano itd. u toj sredini to je skoro pa odrastao covek. Znaci sigurno je neko od njih 4 znao sta rade. . A sto se tice maltretiranja, vrsnjackog pa i svakog drugog nasilja, kao i kriminala i policije u jednoj izrazito maloj i cvrsto povezanoj sredini, pa mozete zamisliti kakva je to hajducija.

Link to comment

Dete od 14 godina je krivično odgovorno. Ali ne kao osoba od 18.

 

Iz istog razloga iz koga sa 14 godina ne mozes da kupis alkohol, glasaš, dobijes dozvolu za oružije ili se venčaš, zaposliš ili sklopiš ugovor bez saglasnosti roditelja.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Poznajem materiju odlicno i trenutna zakonska resenja niti ima ko da primeni, niti se ona primenjuju, niti su prilagodjena nasoj drustvenoj situaciji. I ovo je hiljadupedesetprvi slucaj da se zbog gazenja po jajima oko prava "nasilnika" potpuno zanemari zrtva. Sta ce da urade, da dobiju bedni pojacani nadzor roditelja, koji ga ionako nije vaspitao. Potresli su se sto se digla medijska dreka, how yes no, ovo im samo dize rejting. U najmanju ruku ono sto je prosveta trebala da uradi je da ih izmesti iz skole, a ne da im pokaze da se za pokusaj trovanja prolazi sa jedinicom iz vladanja.

Link to comment

Kako mi se kenja od price da "deca" od 14 godina nisu svesna svojih postupaka. Dobro smo u osmom razredu znali sta znaci imati i upotrebiti noz u tuci, kao sto su i pojedinci znali i bili svesni sta se desava kad zapalis macku. A sad nastavite da opravdavate nasilnike kojima u skolama niko i bukvalno niko ne moze da stane za vrat jer su zasticeni kao beli medvedi, pa zbog njih ispasta 80% dece. 

 

Nemoj tako, samo su hteli da se malo nasale sa drugaricom, pa su i kod kuce sigurno dobili batine.

 

Govna.

Link to comment

Šta ti je gaženje po jajima? To što se na njih ne primenjuje zakon kao da su punoletni?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Naravno da ne. Gazenje po jajima je kad skola ne sme da izvrsi premestaj ucenika bez saglasnosti njegovih roditelja ili kad sluzbe po milion puta izbegavaju da dete izdvoje iz porodice koja ga je zapustila do kranje mere, sve pod izgovorom kako je to samo veci stres za maloletnika. 

Link to comment

Dete od 14 godina je krivično odgovorno. Ali ne kao osoba od 18.

 

Iz istog razloga iz koga sa 14 godina ne mozes da kupis alkohol, glasaš, dobijes dozvolu za oružije ili se venčaš, zaposliš ili sklopiš ugovor bez saglasnosti roditelja.

 

 

Ali mozes da kupis otrov u poljoprivrednoj apoteci. :fantom:

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...