Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

silom prilika zasedoh da sačekam nekog saradnikakafana, piči straobalna "muzika", a ko ga jebe, da drndnem telefon dok čekam, malo forum, malo šah onlajn, preguravammeđutim...krenu neka stvar, vascela kafana poskoči, turama se gađaju, neki i zapevaše "voziš me ko roler koster, izgledaš ko plejboj poster", itd itd, samo to zapamtiho da me jebo sve što učih u životu, sa sve trećinoveknim muziciranjem, predajem se, nema nade

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja pre neki dan prolazim pored nekog kafića, a iz zvučnika ide neka pesma od koje sam pokupila samolele što se ne ubihlele što se ne ubihispod one kruške.. :ph34r:

Link to comment
ja pre neki dan prolazim pored nekog kafića, a iz zvučnika ide neka pesma od koje sam pokupila samolele što se ne ubihlele što se ne ubihispod one kruške.. :ph34r:
idi, bre, pa to je esencijanego, "skini se do gole kože i još dalje,baci se u moje zagrljaje"joj, ubiću se
Link to comment
ja pre neki dan prolazim pored nekog kafića, a iz zvučnika ide neka pesma od koje sam pokupila samolele što se ne ubihlele što se ne ubihispod one kruške.. :ph34r:
Podsetila si me na putovanje Lastom ka Zlatiboru. Vozac je odvrnuo neki Radio Gogi, na kome je baba cestitala unuku vencanje. Baba je zakupila jednosatni termin, tj. narucila je oko 10 pesama, jednu za drugom. Pesme su bile cemerne i brutalne himne palanackog polusveta koje su mahom govorile o tome kako je neki covek voleo jednu zenu, a sada je ceka na kucnom pragu da joj razbije glavu, ili o tome kako je tuzno kada se siromasan umire od pica.Zena i ja smo zakljucili da babu nisu pozvali na svadbu posto je krenula stranputicom i sklona je incidentima, i da je ovo bio nacin da se osveti unuku.
Link to comment
skini se do gole kože i još dalje,
Ima momenat u "Majstoru i Margariti" kada Korovjov objasnjava Margariti da "ne samo da je vidjao dame bez odece, vec i dame bez koze", i da zato ona nema sta da se stidi pred njim.
Link to comment

Sa tih putovanja meni je skorašnji WTF momenat kada sam zadnji put putovao busom BG-ZG i negde kod Županje uhvati šofer (Čazmatrans) Radio Bijeljinu. Iz radija se začu

a vozač krenu tiho da je pevuši. A na retrovizoru krunica, raspeće i zastavica sa šahovnicom. :ph34r:Pitao sam ga posle odakle je, reče iz Dervente.
Link to comment
posto je krenula stranputicom
hihi.meni je vozac na liniji hn- budva pustao singlice novih fosila iz '81 sa kasete, samo je vrteo a i b stranu. znam da ne zvuci tako strasno, ali ja sam imao utisak da on tu kasetu slusa neprekidno 32 godine.
Link to comment
ja pre neki dan prolazim pored nekog kafića, a iz zvučnika ide neka pesma od koje sam pokupila samolele što se ne ubihlele što se ne ubihispod one kruške.. :ph34r:
Pretprosle godine ovo je bio hit svih ekskurzija koje sam vodila, htedoh ja na kraju da se obesim ispod bilo koje vocke samo da ne slusam to vise :cry:
Link to comment
meni su legende sinonim za neku propast najgorumožda baš zato što su malo bolje zamaskirani od tih bešenja pod kruškama
+1A i zato što podsećaju na najgore 90-e. Edited by Syme
Link to comment
blic.jpgPa vi sad vidite da li je pravda što će ta četiri smrada provesti 4-5 godina na Fejsbuku i teretani u nekoj Mitrovici, Zabeli u besramnom državnom pokušaju socijalizacije...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...