Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li je za ovde - imam pouzdan info da je šeik™ doveden inkognito pre pet dana te da mu je država priredila skromnu zabavu sa srpskom majkom (šta god podrazumevali pod tim), ono kao nekad nameštanja Danijelu Šiferu..

Link to comment
Pretpostavka: Niko neće odgovarati... Prosvetni radnici su trenutno nezaštićeniji od dece koja piju mleko iz Srbije...
Zašto je to tako? U moje vreme su izbacivali iz škole, jeste da to nije neka kazna ali opet bolje nego ništa.
Link to comment
Zašto je to tako? U moje vreme su izbacivali iz škole, jeste da to nije neka kazna ali opet bolje nego ništa.
U moje vreme su ih prebacivali u srednju masinsku.
Link to comment
Dvojica mladića pretukla pedagoga srednje škole u ProkupljuBeta | 05. 03. 2013. - 22:37h | Foto: Ilustracija | Komentara: 14Prokupačka policija podnela je krivične prijave protiv dvojice mladića N.Ž. (22) i S.S. (24) zbog toga što su pretukli pedagoga Srednje poljoprivredne škole "Radoš Jovanović - Selja" iz tog mesta, saznaje agencija Beta u policijskim izvorima.Njih dvojica su privedena i saslušana u policiji nakon incidenta koji se dogodio pre dva dana u dvorištu škole kada su dvojica nepoznatih napadača sa kapuljačama na glavama pretukla pedagoga M.N.Incident je počeo kada su tri učenice Gimnazije i Medicinske škole iz Prokuplja za vreme odmora fizički nasrnule na jednu učenicu Poljoprivredne škole. Napadnutu učenicu zaštitili su pedagog i profesorka engleskog jezika, koji su se u tom momentu zatekli u blizini.Nezadovoljne ishodom svog napada, tri devojke su se požalile svojim poznanicima, koji su nakon završetka radnog vremena sačekali pedagoga na izlasku iz škole i pretukli ga.Zbog zadobijenih povreda pedagog je morao da zatraži pomoć lekara u službi Hitne pomoći a odgovorni u školi zbog napada na svog radnika podneli su prijavu policiji.Zbog tog događaja danas je oko 500 učenika i profesora Srednje poljoprivredne škole organizovalo protestno okupljanje pod nazivom "Stop nasilju u školama", sa koga je poručeno da se mnogo više pažnje mora posveti bezbednosti dece u školi i ukazano na sve češću pojavu vršnjačkog nasilja.Predsednica Đačkog parlamenta prokupačkih srednjih škola Anastasija Radović je poručila da se mora sve učiniti na poštovanju reda i širenju drugarstva među đacima. Ona je pozvala sve svoje vršnjake srednjoškolce da im se pridruže u protestu protiv nasilja u školama.
Šta je sledeće?I da, Šrasline, priznaj da se zezaš :P
mustafaa__agaSreda, 06. 03. 2013. 00:54hKomunizam nije bio idealan ali bi ove momke, u ono vreme, tukli celu noc u policijskoj stanici...Pa da ne mogu sutra ni roditelji da te prepoznaju...
Edited by radisa
Link to comment

Драги Радиша, Никада се не бих потписао као голман.Срдачно, Шраслин™

Link to comment
Kakve bre to veze s komunizmom ima... Jao.
Pa da, to je ono što ljudi percipiraju kao JBT era, takozvani komunizam. Čvrsta ruka, sigurnost, stabilnost. Sve ono što pričamo na onom topiku.@Praslin :D Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...