Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

15 minutes ago, Shan Jan said:

Pa to je jedna stvar koja iz nekog razloga i dalje ovde prolazi kao ok da se kaze. Ono, da zanemarimo sovinizam, ta ista Vojvodina je vecinski glasala SNS i njihovog Pastora, dala vlasti mnogo vise glasova nego Beograd. Mogli bi mi da se malo odcepimo od njih tako finih :fantom:

Sosa gleda Lalu kako spava, smejulji se u snu, pa se vidi da mu lepo... Mune ga u rebra i kaže, Lalo, koju komšinicu sanjaš?

 

Ma kakvu komšinicu. šta ti je?

 

Smeješ se, šta sanjaš? :mad:

 

Ma sanjam da smo krenuli za BG iz Zrenjanina, dolazimo do Pančevačkog mosta, kad izlazi policajac i kaže, "Pasoš, molim"... A meni teko nešto lepo  i milo... :)

Edited by radisa
  • Haha 6
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno i ja bih glasao za nezavisnost Vojvodine, taman imam i vojvodjanske i UZAS krvi, dva pasosa, gajba na granici...

money-rain.gif

Link to comment
1 minute ago, Desmond Bojčinski said:

 

I na Gazeli!

Velikosremački nacionalista... :fantom:

Edited by radisa
Link to comment
Just now, radisa said:

Velikosremački nacionalitsa... :fantom:

 

I na mostu slobode...

Link to comment
4 hours ago, Zaboravan said:

1883259_1.jpg

Sve može biti šala ali i da trigeruje nekoga...

 

3 hours ago, Zaboravan said:

Ne znam što se mene ubacio u post, no ako ti šta nije jasno, okačio sam dres nemačke koji je zbog broja 44 izazvao polemike i trigerovao neke ljude. 

Dakle, nema apsolutno nikakve veze s konkretnom temom, samo primer kako banalna stvar može biti protumačena i aj trigerovati neke koji traže čega nema. 

 

Pisao na mobilnom pa nisam lepo odradio brisanje multiquote-a, a ubacio sam u post jer ne vidim vezu između toga što je font broja 4 na dresovima nemačke reprezentacije "trigerovao" nekog na tviteru sa orkestriranom kampanjom gde snsovci upadaju na filozofski fakultet u NS sve noseći majice Legije.

 

Dok informer i ostali tabloidi nisu počeli sa kampanjom nije imao ko da bude trigerovan, jer su oni koji su gledali snimak tribine videli kontekst u kojoj je data izjava.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, giuseppe said:

Na zidu Fakulteta 'neko' (ko bi mogao biti...) 'navijačkom' ćirilicom noćas napisao 'Ustaše i komunisti, zajedno ste bežali 1918-1941' (:blink:)

 

 

 

 

:lolol:

Link to comment

pa chekaj jel to neko (kazu) unosiio indekse na blokirani faks? ma da ne zavrshavaju radikali drzavni fakultet dok sede unutra? pa to je logichno, kako da sebi odradimo pristup resursima, pa savrsheno :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, reg said:

 

 

Pisao na mobilnom pa nisam lepo odradio brisanje multiquote-a, a ubacio sam u post jer ne vidim vezu između toga što je font broja 4 na dresovima nemačke reprezentacije "trigerovao" nekog na tviteru sa orkestriranom kampanjom gde snsovci upadaju na filozofski fakultet u NS sve noseći majice Legije.

 

Dok informer i ostali tabloidi nisu počeli sa kampanjom nije imao ko da bude trigerovan, jer su oni koji su gledali snimak tribine videli kontekst u kojoj je data izjava.

Očito se ne razumemo.

Kao što sam napisao, nema veze s ovim slučajem, no eto negde, neko, u svetu je našao povod da bude trigerovan zbog fonta na GER dresu. Besmisleno ali tako je. 

Za Dinkovo šaljenje™ i secesionističke izjave neko u službi je rekao hvala i otvorio šampanjac.

Valjda se sada razumemo, ako ne, nema veze. 

Link to comment

Ako ti na kolima nesto lupa..ili cese..ili se motor cuje cudno..pa ne intervenises odmah...to ce u narednom periodu povuci jos tri potencijalna kvara..a onda ce svaki od ta tri da povuce jos sedam problema pa ce ti otpasti tocak, eksplodirati motor ili otpasti menjac. 

 

Tako je i ovde..op, pao helikopter i poginuli ljudi bespotrebno..a jbg, sta sad..ubije bilmez zenu na naplatnoj rampi..jbg, sta sad...poruse ceo kvart da bi gradnjom oprali pare..nista. Pitaj Boga sta sam sve propustio ali svaki od pomenutih "incidenata" je bio dovoljan da vlast padne, milom ili silom. I nije se desilo.  I ovo sa Dinkom ce isto tako..proci. On ako je pametan da se iseli sto pre jer ga prosto nece ostaviti na miru i nema mu zivota ovde. 

 

Sto bi rekao Djindjic..skuvali smo corbu, riba vise nema..akvarijume gledajte u drugim drzavama.

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

pa chekaj jel to neko (kazu) unosiio indekse na blokirani faks? ma da ne zavrshavaju radikali drzavni fakultet dok sede unutra? pa to je logichno, kako da sebi odradimo pristup resursima, pa savrsheno :lolol:

Na 021 su rekli da je neko uneo te indekse trkom, netom pre posete glavonja. Bio dečko snimao FB live, ne vidim razlog da to izmisli jer je video i preneo, mada nije snimio, to je bilo pre uključenja.

 

On je btw došao da slika onaj grafit, pa je primetio nepoznate TV ekipe ispred i skontao da se nešto dešava, pa je otišao lajv i snimio dolazak 3 SNS bizgova (rektor plus 2 dekana) i aplauze u zatvorenoj zgradi - bukvalno je telefon priljubio uz staklo, pa se nešto malo videlo i skoro ništa čulo, sem aplauza egzaltiranih 'studenata'.

 

Oskar za najbolji adaptirani scenario i režiju: SNS, ubedljivo.

Link to comment

Ma to sa indeksima je da odgovore na optuzbe da nisu studenti okupirali fakultet, sad ce kao da masu istima i sve pet na snimku.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, SNARC said:

Ako ti na kolima nesto lupa..ili cese..ili se motor cuje cudno..pa ne intervenises odmah...to ce u narednom periodu povuci jos tri potencijalna kvara..a onda ce svaki od ta tri da povuce jos sedam problema pa ce ti otpasti tocak, eksplodirati motor ili otpasti menjac. 

 

Tako je i ovde..op, pao helikopter i poginuli ljudi bespotrebno..a jbg, sta sad..ubije bilmez zenu na naplatnoj rampi..jbg, sta sad...poruse ceo kvart da bi gradnjom oprali pare..nista. Pitaj Boga sta sam sve propustio ali svaki od pomenutih "incidenata" je bio dovoljan da vlast padne, milom ili silom. I nije se desilo.  I ovo sa Dinkom ce isto tako..proci. On ako je pametan da se iseli sto pre jer ga prosto nece ostaviti na miru i nema mu zivota ovde. 

 

Sto bi rekao Djindjic..skuvali smo corbu, riba vise nema..akvarijume gledajte u drugim drzavama.

 

Josh pre skoro 10 godina smo u inostranstvu prichali sa prvim Srbima koji u Eu nisu otishli zbog zarade, jer su i u BG u ITju zaradjivali ok, nego zbog toga shto su imali bliske susrete sa SNSom. Moja jedna drugarica koja je kao malo dete otishla iz Bosne zbog rata, koja ima dobar uvid jer jako mnogo ljudi zna iz Srbije Bosne itc tamo, mi je rekla da je to prvi put da upoznaje ljude koji nisu ili doshli kao izbeglice ili kao omladina posle studija. Tako da svaka chast Vuchicu prvi put su pocheli da upoznaju emigrante koji su i u SR bili etablirani ljudi koji dobro zaradjuju.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...