Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

postojao je i dinko simunovic. al jbg, nema zapaljivi potencijal. ni jednima, ni drugima.

 

poz

Link to comment
  • Replies 38.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    814

  • radisa

    740

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, le petit nicolas said:

postojao je i dinko simunovic. al jbg, nema zapaljivi potencijal. ni jednima, ni drugima.

 

poz

ih ko ce chitati...

Link to comment

pa, smatramo da tzv. nasi citaju. to je jos jedna kvazi-podela: oni su neuki, mi smo obrazovani.

ostajem pri tome da je bitan potencijal zapaljivosti. svima. to nam vrlo zameram, stalno prihvatamo njihove teme i sve vise ton.

 

ovaj dinko, kao otelotvorenje bingovog brata, decko nema stila. ni duha, kad sam vec tu. sto svakako ne znaci da treba mirno gledati kako ga (bilo koga) lincuju.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Mislim da sam ja prvi ovde preneo Gruhonjićevu idiotsku izjavu, zapravo "moju verziju" njegove izjave, koja mu ne služi na čast. Uzimati u usta Dinka Šakića u nekom jeftinom šaljenju stvarno nije primereno.

Ali, daleko od toga da mi se sviđa to što su mu radikalske falange zakucale na vrata i što njegova deca to gledaju. Ovaj forum nema neki uticaj, pa ne verujem da sam ja nešto doprineo hajci, al ubuduće svakako neću na taj način da se bavim ljudima koji eventualno mogu da budu ugroženi

 

Preneo si informerovu verziju i ismevao ga kao "mukicu" koju će da napadnu srpski nacionalisti i deo Vučićeve ekipe koja "iskače po potrebi".

 

Pri tome nastavljaš da drviš kako mu šala ne služi na čast, jer je neprimerena, a o kontekstu u kome je izrečena je napisano jedno deset postova, ali nećeš više da se baviš ljudima koji su ugroženi...

 

 

59 minutes ago, Zaboravan said:

 

 

On 15. 3. 2024. at 0:16, Nikodije said:

Posle  dosrbljavanja Ane Lalić, dobili smo i Dinka Gruhonjića "ponosan sam jer delim ime sa Dinkom Šakićem", pa će sad i njega mukicu da napadnu velikosrpski nacionalisti, baš kao i Anu.

Jadna i bedna je ta Vučićeva ekipa koja iskače po potrebi sa ovakvim provokacijama, kao i Vučićeva ekipa koja im posle preti. A sve da bi predsednik ispao faktor normalnosti i stabilnosti.

 

Link to comment
2 minutes ago, reg said:

 

Preneo si informerovu verziju i ismevao ga kao "mukicu" koju će da napadnu srpski nacionalisti i deo Vučićeve ekipe koja "iskače po potrebi".

 

Pri tome nastavljaš da drviš kako mu šala ne služi na čast, jer je neprimerena, a o kontekstu u kome je izrečena je napisano jedno deset postova, ali nećeš više da se baviš ljudima koji su ugroženi...

 

 

 

 

Ne znam što se mene ubacio u post, no ako ti šta nije jasno, okačio sam dres nemačke koji je zbog broja 44 izazvao polemike i trigerovao neke ljude. 

Dakle, nema apsolutno nikakve veze s konkretnom temom, samo primer kako banalna stvar može biti protumačena i aj trigerovati neke koji traže čega nema. 

Link to comment

Ajd ovako, nije mu bilo mudro ni duhovito to sto je rekao, ali radikali ne treba da ga progone.

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, brusli said:

Ajd ovako, nije mu bilo mudro ni duhovito to sto je rekao, ali radikali ne treba da ga progone.

 

Nije mudro ni duhovito a dodatno mu priča da se eto samo još on(i) nisu odcepili od Srbije je ono :puke: punjenje okvira hordama.

Debeli Čvarak je to znao ali valjda kako sve propada tako i ovo. 

  • +1 1
Link to comment

To sa "Dinko ahaha" je toliko glupo da nije za komentar. Ono vec gde objashnjava Hrvatima kako su oni Vojvodjani ni "krivi ni duzni" ostali sa "Srbijom" je onako shta znam, jadno je mozda donekle sveobuhvatna rech.

Toliko o Dinku.

Ovo shto rade radikali je uzurpacija drzave u nacistichkom maniru. Univerzitet je u doba Slobodana bio prilichan bastion protiv SPSa. Deluje da to vishe nije tako, bar ne u Novom Sadu. Danas 2024te oni su duze na vlasti nego Slobodan.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Zaboravan said:

Nije mudro ni duhovito a dodatno mu priča da se eto samo još on(i) nisu odcepili od Srbije je ono :puke: punjenje okvira hordama.

Debeli Čvarak je to znao ali valjda kako sve propada tako i ovo. 

Pa to je jedna stvar koja iz nekog razloga i dalje ovde prolazi kao ok da se kaze. Ono, da zanemarimo sovinizam, ta ista Vojvodina je vecinski glasala SNS i njihovog Pastora, dala vlasti mnogo vise glasova nego Beograd. Mogli bi mi da se malo odcepimo od njih tako finih :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Shan Jan said:

 Mogli bi mi da se malo odcepimo od njih tako finih :fantom:

 

Ta gdi cete sad....hvala Bogu :inn:

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Pa to je jedna stvar koja iz nekog razloga i dalje ovde prolazi kao ok da se kaze. Ono, da zanemarimo sovinizam, ta ista Vojvodina je vecinski glasala SNS i njihovog Pastora, dala vlasti mnogo vise glasova nego Beograd. Mogli bi mi da se malo odcepimo od njih tako finih :fantom:

Pa prolazi zato što kada je taj narativ bio u punoj snazi LSV kadrovi su povukli vukli ručnu jer su morali završavati fakultete po raznim falusima a i bilo im lepo, tu i tamo zapijuču, BG malo kešira, sredi se kumu lagodno izdržavanje zatvorske kazne... Prošao voz. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...