Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    866

  • radisa

    774

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se iskreno divim forumskim pravnicima na prisebnosti. Ne sećam se da sam skoro ovoliko ispizdeo, još uvek me ne pušta. Užasno sam besan. 

  • +1 6
Link to comment

svako ko je na bilo koji način upleten u ovaj zločin, mislim na državne službenike, zaslužuje u najmanju meru sudbinu stanimira b. 
 

svi do jednog

  • +1 6
Link to comment

Da li zaista neko očekuje da će policija revnosno, kao ovaj put, da izlazi na svako bacanje patardi? Da revnosno traži i pronalazi svedoke, u, na primer novogodišnjoj noći na Novom Beogradu? Da će svi koji na taj način remete javni red i mir da budu pravedno kažnjeni? Sve po zakonu, ni po babu, ni po stričevima. 

Zar jedan forumaš (kakav god da je) nije bio u apsani što se sukobio sa nasilnim bacačem petardi? Ili grešim?

 

Zašto uopšte o ovome pišemo na doomu-u, a ne na temi pravo i pravosuđe, gde je sve savršeno, jasno i divno,jednorozi  i duga. 

 

Edited by Arkadija
Link to comment

Kurir pozivajući se na komšije naravno tvrdi da je pravio probleme bacanjem petardi i ranije i da je ispredradnjaški alkos.

 

Quote

Kako su za Kurir ispričale Brajkovićeve komšije iz Mladenovca, njegovi sinovi uopšte nisu znali od čega im je preminuo otac, a sigurno nisu mogli ni da pretpostave šta je Stanimir proživeo u zatvoru.

- Mi nismo ni znali da je naš komšija bio u zatvoru, mislili smo da je negde otputovao, možda kod sinova, pošto je on živeo sam. Međutim, pozvonili su mi jedan dan na vrata i dostavili telegram iz zatvora da je Stanimir preminuo, a njegovi sinovi, koji žive van Srbije, nisu imali pojma od čega je umro. Došli su u Srbiju da sahrane oca, odmah su posumnjali da nije umro prirodnom smrću, ali ovako nešto im na kraj pameti nije palo - kaže jedan komšija i dodaje:

- Sinovi su praktično na sahrani tek saznali da je on ubijen u zatvoru. U šoku smo i dalje šta je sve trpeo jadničak i kako je na kraju skončao.

Inače, Stanimir je bio osuđen na mesec dana zatvora zbog remećenja javnog reda i mira, odnosno zbog toga što je bacio petardu sa terase svog stana za Novu godinu i tako uplašio roditelje i bebeu koji su u tom momentu prolazili pored njegove zgrade.

Kako kažu njegove komšije u Mladenovcu, niko od njih nije imao pojma da je nesrećni starac uopšte bio u zatvoru.

- Nismo ga mnogo viđali, čovek je bio u penziji, ili je bio u svom stanu ili je pio ispred prodavnice - ispričao je za Kurir Stanimirov prvi komšija, ipak, ostali stanari nisu delili isto mišljenje.

- Čovek je bio na svoju ruku, voleo je mnogo da pije, a u vreme novogodišnjih praznika redovno nam je zadavao muke, izađe napolje pa baca petarde, nekoliko puta smo mu skretali pažnju da može povrediti nečije dete, međutim, on je po tom pitanju bio gori od svakog deteta - kaže naš sagovornik i dodaje:

- Ipak, da zbog bačene petarde završi u zatvoru i da ga još tamo i ubiju, zaista je van svake pameti. Jezivo! Ne možemo da dođemo sebi od kad smo saznali za sve to. Zgroženi smo.

kurir.rs/crna-hronika/4368801/sinovi-na-sahrani-saznali-da-im-je-otac-stanimir-brajkovic-ubijen-u-zatvoru

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Pisalo je da su psihoubice takođe ležale zbog prekršaja

 

Možda su preko veze dobili Padinjak da bi ih "sklonili". Zasad se znaju samo imena bez prezimena i fotografije. Možda bi neko od pravnika sa foruma mogao reći da li mediji ili neko iz javnosti može da traži informacije u njihovom punom identitetu kao i fotografije (da li se vrši fotografisanje osuđenika pred odležavanje kazne?) kao i presude zbog čega su tačno bili u PS. 

 

Ne znam jel iko spomenuo da se sve ovo dešavalo početkom februara.

Link to comment

Žalba na presudu zbog petarde?! WTF


Meni ovo liči na osvetu, da li njemu ili nekome iz porodice, a verovatnoća da je petarda pala pored nekog moćnog sa vezama je velika.
 

Link to comment
1 minute ago, mackenzie said:

 

Ne znam jel iko spomenuo da se sve ovo dešavalo početkom februara.

Tako je, novi nivo užasa. Disciplinski postupci su pokrenuti tek sada

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Dnaralaske said:

Pa kad se saznalo. Dok se ne zaboravi. Pa će onaj degradirani da se unapredi.

 

A u zatvor onaj koji je dunuo u pištaljku.

 

8 minutes ago, ragasto said:

Tako je, novi nivo užasa. Disciplinski postupci su pokrenuti tek sada

 

Kad si spomenuo Užas, koji je nivo zverstva koje su ti klinci na kraju počinili. Biće da su im idoli Mare mesar i ekipa, s obzirom da vole da muče.  

Link to comment

Teško je biti advokat, a još teže u Srbiji ☹️

Beše jedan mnogo javno eksponiran pravnik na NZ i uglavnom je dobijao klijente sa najgorim delima da ih brani. E sad, ko zna šta se sve dešavalo sa njim u životu, ali oduzeo je sebi život - delimično zbog tereta koga je sve branio.

  • Tužno 1
Link to comment

Zna li se kako je vest tek sada došla do medija? Čovek je ubijen u zatvoru i nikom ništa, da li je porodica nešto rekla, da li je nekome proradila savest pa je progovorio...? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...