Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

У целој овој ситуацији треба поменути да је полиција стварно брзо решила овај злочин. Без сведока и са мало материјалних доказа, ово је било тешко решиво. Да није ухваћен, убица би вероватно убио још неког.

 

Dok jedan, relativno lak slučaj, ubicu iz Mini Countrymana nisu otkrili još uvek. Što bi mogli da urade za cca 15 minuta.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Полиграф није доказ пред судом и није обавезан. Може да се користи као средство за даљи ток истраге.

 

ako nije obavezan zasto je ubica pristao na isti?

 

 

prosao sam pored sahrane. bilo je bas bas puno ljudi. strasno.

Link to comment

Ne znam da li je neko to vec pomenuo, ali otac ove devojke i celokupno njegovo ponasanje tokom ovoga je jedan neverovatno pozitivan primer.

Link to comment

ako nije obavezan zasto je ubica pristao na isti?

 

Iz istog razloga iz kog je i priznao zločin - griža savesti, pembltonski efikasno ispitivanje u policiji, ko će ga znati. Teško da je poligraf bio presudan faktor.

Link to comment

ako nije obavezan zasto je ubica pristao na isti?

 

 

prosao sam pored sahrane. bilo je bas bas puno ljudi. strasno.

mozda ubica nije znao da nije obavezan? nemojte mi reci da u srbiji imamo mirandu....

Link to comment

Ubica je osnovnu zavrsio sa 17. To bi moglo da znaci da ima neki problem sa inteligencijom, a ti je pretpostavljam i sansa veca da ga neki iskusni inspektor smuti sa poligrafom i priznanjem. S druge strane, ako su mu nasli auto a ne vidim sto ne bi, verovatno i tu ima dovoljno dokaza da bi mogli forenzicki da ga povezu sa ubistvom.

 

Inace meni je zbunjujuce ovo sa medijima, pre par dana citala sam da je ubica izjavio da je pratio devojku, danas to niko ne pominje nego je prica da je slucajno naleteo na nju autom, a onda nastavio sa zlocinom...

 

U svakom slucaju, katastrofa potpuna.

Link to comment

Ubica je osnovnu zavrsio sa 17. To bi moglo da znaci da ima neki problem sa inteligencijom, a ti je pretpostavljam i sansa veca da ga neki iskusni inspektor smuti sa poligrafom i priznanjem. S druge strane, ako su mu nasli auto a ne vidim sto ne bi, verovatno i tu ima dovoljno dokaza da bi mogli forenzicki da ga povezu sa ubistvom.

 

Inace meni je zbunjujuce ovo sa medijima, pre par dana citala sam da je ubica izjavio da je pratio devojku, danas to niko ne pominje nego je prica da je slucajno naleteo na nju autom, a onda nastavio sa zlocinom...

 

U svakom slucaju, katastrofa potpuna.

 

 

To sam i ja primetio.

 

A slažem se i za forenziku. Jednom kad imaš auto, valjda je prilično lako odatle.

Link to comment

Sve zajedno potpuna konfuzija od medija, nacin na koji izvestavaju je pun direktnih protivrecnosti, na stranu tabloidnost koju su i drugi pominjali, a i od policije stizu potpuno nedorecene i nepotpune izjave i informacije. Nikakav clear storyline, nego jedan veliki mishmash. Kako su dosli do informacija, ok je da i za nesto kazu da prosto u cilju istrage nece da objave, ali ovo sto objavljuju je potpuna sprdnja, te telefon, te poligraf, te videli ga itd. Pa mislim nek kazu kako je bilo ili nek prosto cute...

Link to comment

interesantno je kako su svi tabloidi kao po komandi počeli da ga oslovljavaju sa "monstrum." i njegova majka nije majka tog i tog, nego majka monstruma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...