Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

@pbg12345 sve si u pravu

 

ali

 

znamo gde i sa kim živimo i moramo kao jedinke da se ponašamo tako kao da od nas zavisi sve, pa i naš život i životi nama bliskih. neće niko da se pojavi, ni komunalci, ni policajci, ni jebena konjica neće da dojaše

 

sitna pamet i ne očekivati od države da će išta da preduzme da bi nas zaštitila

 

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

ali sto se tice ove vlasti, spsovi kadrovi 90tih su za njih nedostizni san, olicje strucnosti, profesionalizma, elokvencije, na kraju krajeva i ljudskosti


Potpuno tacno. Vecina je zavrsila su normalne skole bar oni u privredi tehnicki kadar. Ovo je bukvalno neobrazovani sljam.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Pa dobro nemojmo baš preterivati. 

Ne znam koliko bi jedna Staša imala kapaciteta da angažuje iseljavanje muslimana iz kuća, ili isterivanje lokalnog pope i tučenje njegove žene koja će potom preminuti, da se uzme kuća.....mislim možda su imali diplome ali ljudskost nisu

 

Čak i za ovog koji voli novinarke koje kleče verujem da bi sernuo u gaće u nekim situacijama iz devedesetih. Što ih ne čini boljim ljudima, oni su nesposobni i da budu brutalni, oni su činovnici.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@pbg12345 sve si u pravu

 

ali

 

znamo gde i sa kim živimo i moramo kao jedinke da se ponašamo tako kao da od nas zavisi sve, pa i naš život i životi nama bliskih. neće niko da se pojavi, ni komunalci, ni policajci, ni jebena konjica neće da dojaše

 

sitna pamet i ne očekivati od države da će išta da preduzme da bi nas zaštitila

 

nemoj kumse, makar zbog svih forumasa koji su roditelji

znam sta pokusavas reci, ali to je prosto nemoguce uvek sprovesti, pogtovo kad su u pitanju deca

 

u tekstu stoji da su sekli  kablove dok su lekari ozivljavali dete

pa samo za to bi neko morao ozbiljno najebati u iole uredjenoj drzavi

 

po cemu mi uopste znamo da neko nije pokusao i sa necim ogradio/oznacio kablove, a ovi sklonili zajedno sa kablovima nakon sece?

  • +1 5
Link to comment

Ja ne mogu da shvatim da su ljudi koji tu zive gledali kablove pod naponom 2 nedelje i da nisu nesto preduzeli, bar ogradili.

Nema potrebe da pominjemo radikale, postaje ofucano, svi znaju ko su oni, i da su oni glavni krivci.

 

Edited by brusli
Link to comment

@Svemir Zeka

 

Ne radi se o tom sloju koji se bavio visokom i samo politikom. Tehnokratski deo im je bio uglavnom skolovan po inerciji iz prethodne drzave. 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, brusli said:

Ja ne mogu da shvatim da su ljudi koji tu zive gledali kablove pod naponom 2 nedelje i da nisu nesto preduzeli, bar ogradili.

Nema potrebe da pominjemo radikale, postaje ofucano, svi znaju ko su oni, i da su oni glavni krivci.

 

 

Ako sam dobro cuo 27 puta je prijavljeno nadleznima da su ti kablovi pod naponom.

I ne samo ti nego i mnogi drugi koji vode do nekih vikendica na Dunavu.

Link to comment
6 hours ago, LaLinea said:

Prvo pitanje: Da li je utvrdjeno ko su lica odgovorna za ostavljanje kablova u ovakvom stanju?
Drugo pitanje: Da li je protiv odgovornih lica pokrenut postupak?

Trece pitanje: Da li je potrebno da jos dece/ljudi nastrada da bi neko uklonio ovu opasnost sa ulica? 
 

Pitanja na koja se odgovara sa da ili ne i insistiras dok ne cujes da ili ne. Ako odgovor nije da/ne, odmah prekidas muljatora. Ne znam zasto novinari dozvoljavaju da ovi prosipaju prazne price.

 

 

Cetvrto pitanje sme li sam da seta Backom Palankom posle ovog dogadjaja.

 

 

 

Kada se vec seta svake subote svake subote listu zahteva treba prosiriti,izmedju ostalog da ovaj gmaz podnese ostavku i da mu se sudi.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, aram said:

27 prijava podneto da se uklone kablovi, a ovaj se dere na novinare. 

 

13 hours ago, zmanic said:

Ovakvim bitangama treba po hiljadu puta ponavljati pitanja, jače i JAČE....

Ništa ne sprečava novinare da sa ovakvia još jače psuju i odgovore istom merom, koga boli za slušaoce, gledaoce.

 

PS

Naravo dopisati stoku na spisak za odstrel, kakva lustracija, kakva zajebancija.

 

PPS

Spisak naravno početi po datom redosledu koji je objavio gl.guvernator srbijice. Da li ovo njegovo da smatramo kao predlog za listu ili nešto želi što na nije još uvek postalo jasno, nije ni bitno više, nek se nosi i on u pizdu materinu sa svima njima.

 

 

13 hours ago, Malvo said:

Koji je ovo novo psihopatije, samo što ne izgovori "jebite se i ti i to dete i kablovi i distribucija, šta me smarate sad koji kurac, treba da krenem na more službenim vozilom". Ali bukvalno taj vajb isijava iz njega.

 

13 hours ago, LaLinea said:

Prvo pitanje: Da li je utvrdjeno ko su lica odgovorna za ostavljanje kablova u ovakvom stanju?
Drugo pitanje: Da li je protiv odgovornih lica pokrenut postupak?

Trece pitanje: Da li je potrebno da jos dece/ljudi nastrada da bi neko uklonio ovu opasnost sa ulica? 
 

Pitanja na koja se odgovara sa da ili ne i insistiras dok ne cujes da ili ne. Ako odgovor nije da/ne, odmah prekidas muljatora. Ne znam zasto novinari dozvoljavaju da ovi prosipaju prazne price.


Na sva ova pitanja je najbolje odgovorio vrhovni komandant, onaj kome se divi 2/3 srba:

 

”pa šta?”

 

vama jos nije jasno gde zivite?

 

 

Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

Cetvrto pitanje sme li sam da seta Backom Palankom posle ovog dogadjaja.


Dok bar jednog ovakvog ne uhvate i posteno oplave cenim da nece biti nekog pomaka 

  • +1 8
Link to comment

19. jula oluja pokida kablove, 22. pogine deda, 31. pogine unuk. deda nastradao u svom dvorištu, dečak kod neke škole

pa tu je moglo izginuti pola kvarta.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...