Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, napadaj said:

Šapić baš gleda da iskoristi svoju kratku vladavinu. Ceo grad je ju nekakvim radovima, i gde treba i gde ne treba.

 

šaplikacija za prevoz još uvijek ne radi kako treba, busevi su prljavi i polasci su rjeđi, zelenilo je zapušteno, isključenja vode su češća, a ja se nažalost krećem uglavnom u dosta uskom pojasu u odnosu na mjesto stanovanja i koristim samo jednu ili dvije bus linije. kad krenem dalje, mogu misliti na šta ću da naiđem.

  • +1 5
Link to comment

Zamalo sam upala u rupetinu na sred Kumodrshke ili valjda Peka Dapchevica je sad zovu.

Ubacili neku granu na sred ulice da upozore na rupetinu i ojha...

Ulice su grozne.

4 minutes ago, morgana said:

 

šaplikacija za prevoz još uvijek ne radi kako treba, busevi su prljavi i polasci su rjeđi, zelenilo je zapušteno, isključenja vode su češća, a ja se nažalost krećem uglavnom u dosta uskom pojasu u odnosu na mjesto stanovanja i koristim samo jednu ili dvije bus linije. kad krenem dalje, mogu misliti na šta ću da naiđem.

 

Link to comment
Just now, Mel said:

Zamalo sam upala u rupetinu na sred Kumodrshke ili valjda Peka Dapchevica je sad zovu.

Ubacili neku granu na sred ulice da upozore na rupetinu i ojha...

Ulice su grozne.

 

 

strava, doslovno kao da hoće da nervira

 

Link to comment

Ovakvim bitangama treba po hiljadu puta ponavljati pitanja, jače i JAČE....

Ništa ne sprečava novinare da sa ovakvia još jače psuju i odgovore istom merom, koga boli za slušaoce, gledaoce.

 

PS

Naravo dopisati stoku na spisak za odstrel, kakva lustracija, kakva zajebancija.

 

PPS

Spisak naravno početi po datom redosledu koji je objavio gl.guvernator srbijice. Da li ovo njegovo da smatramo kao predlog za listu ili nešto želi što na nije još uvek postalo jasno, nije ni bitno više, nek se nosi i on u pizdu materinu sa svima njima.

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...