Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

44 minutes ago, Mel said:

Ja sam propustila ove vesto sad za vikend.

Ovo sve je totalni doom, mislim najvise na ono da je policajac pretukao na mrtvo nekoga u kaficu... i mercedes hapsenje bez imena i prezimena...

Koliko sam pročitao na N1 nije ga pretukao do smrti, nego je kao posledica udarca čovek pao i udario glavom. To nije tukao ga do smrti.

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Koliko sam pročitao na N1 nije ga pretukao do smrti, nego je kao posledica udarca čovek pao i udario glavom. To nije tukao ga do smrti.

 

Ok, obicno 'potukli se', sa groznim posledicama.

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Koliko sam pročitao na N1 nije ga pretukao do smrti, nego je kao posledica udarca čovek pao i udario glavom. To nije tukao ga do smrti.

Ne udarca vec udaraca. Jos jedna osiona bagra koja se preracunala u maltretiranju drugih. A mozda i nije, samo da se malo zaboravi, provesce neko vreme sa nanogicom u kucici i to ce biti to. Osim ako ne skinemo ovo zlo sa vlasti.

Link to comment
5 minutes ago, Mel said:

 

Ok, obicno 'potukli se', sa groznim posledicama.

Pa nije ni to. Ovaj je policajac i to specijalac. Ali je razlika znacajna izmedju tukao ga do smrti i ovog sto kažu da se desilo

  • +1 1
Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Ne udarca vec udaraca. Jos jedna osiona bagra koja se preracunala u maltretiranju drugih. A mozda i nije, samo da se malo zaboravi, provesce neko vreme sa nanogicom u kucici i to ce biti to. Osim ako ne skinemo ovo zlo sa vlasti.

Ne verujem bas da će proći sa nanogicom

Link to comment
Quote

Prema rečima očevidaca iz lokala u kome je došlo do tragedije, Ervin se provodio sa društvom u jednom kafiću, dok je pored šanka stajao Igor A. sa kolegom.

- Nakon kraće svađe, Igor je nasrnuo na Ervina i tukao ga sve dok nije pao na pod i ostao nepomično da leži. Sve se odigralo u nekoliko sekundi, a taj njegov kolega policajac nije stigao da odreaguje. Bukvalno se sve dogodilo dok je on uopšte bio svestan šta se događa. Kroz ceo kafić se prolamao vrisak: "Ubio ga je, ubio ga je". Hitna pomoć je po dolasku mogla samo da konstatuje smrt - kaže mladić koji je kobne večeri bio u kafiću.

Prema pisanjima na društvenim mrežama, za Ervina tvrde da je bio "pristojan mladić koji nije pravio probleme".

Ceo sukob zabeležile su sigurnosne kamere ugostiteljskog objekta i oni će biti predati nadležnim organima.

alo.rs/hronika/crna-hronika/762161/uznemirujuci-snimci-prijatelji-ubijenog-objavili-potresne-fotografije-potraga-za-policajcem-igorom-28-koji-je-nasmrt-pretukao-mladica-u-priboju/vest

Edited by vememah
Link to comment
2 minutes ago, Партибрејкер said:

Svako malo neki policajac ubije nekog, trebalo bi ministar policije da podnese ostavku! 

Zašto, pa nije on odgovoran... Kako on može da zna ko je u nekoj vukojebni zaposlio budalu?... Oh, wait... :fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ona je stvarno "podvojena" ličnost.
Ali, bar za mene, na pozitivan način.

To je zato što meša crnu i zlatnu.

 

Inače, osim Seke su slike sa protesta kačile i Breskvica i mislim Edita. Fin uticaj na mlade to može imati.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

alo.rs/hronika/crna-hronika/762161/uznemirujuci-snimci-prijatelji-ubijenog-objavili-potresne-fotografije-potraga-za-policajcem-igorom-28-koji-je-nasmrt-pretukao-mladica-u-priboju/vest

Ja sam negde procitao drugačije. Sad vidim da se spominje i šovinizam kao razlog. 
 

U svakom slučaju, neće se ovaj lako izvući. 

Link to comment

Sa Vox92:

Quote

Sve što treba znati o Srbiji: 

Na Novom Beogradu, u Bloku 22, dugo već stoji jedan mural Ratku Mladiću gde on preko rejbanki u šmekerskom maniru, portretisan poput Džordž Klunija, gleda ka ljubopitljivom pogledu prolaznika koji se misli "šta koji kurac". Taj mural je do petka bio netaknut. Mural je naspram jednog ulaza u zgradu i pokriven kamerama. U petak nakon protesta je neko išarao mural autolakom i đeneralu kako dolikuje nacrtao kurac po sred čela. Juče sam video da je to uklonjeno, mural blista u svom punom sjaju ponovo, a oko navedenog ulaza se pojavilo nekoliko Škoda superb sa zatamnjenim staklima, nekoliko krupnih batica odevenih u crno sa kačketima i psima, kako se slučajno ne bi desilo da se neko ponovo usudi da dirne u svetinju.

Nas treba "denacifikovati".

 

Edited by vememah
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam negde procitao drugačije. Sad vidim da se spominje i šovinizam kao razlog. 

 

MUP:

 

Fwq5zUTWwAAxXkl?format=jpg&name=large

 

Inače, radi u Beogradu, došao na vikend u rodni Priboj.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, vememah said:

 

MUP:

 

Fwq5zUTWwAAxXkl?format=jpg&name=large

 

Inače, radi u Beogradu, došao na vikend u rodni Priboj.

To je to, samo sam video na Nova S recimo. 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...