Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

14 minutes ago, copkillah said:

 

budalaština i fantazije

 

mislim lik koji prodaje priču da je zajeban kriminalac, a ono najteža stvar zbog koje je pao je bila krađa televizora

 

 

Ni kokain nije znao da diluje nego poslao kevu 

  • Haha 5
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Pogotovo nema fanove u tom uzrastu koje je pomenuo. Njegova fan baza se u principu zavrsava sa srednjom skolom, tu i tamo neko stariji ko je ostao na tom nivou..

 

da, preslikana situacija sa Šešeljom

 

Link to comment

@radisa taj iz DB-a, da nije Boža Spasić, što jr tražen valjda u Švajcarskoj (?) zbog nekog ubistva?


*******

Meni je Kristijan benigna pojava, i mnogo se više prašine diže oko njega nego oko onih oko kojih bi trebalo. Za početak - on nije ubica. Za kraj - preživeo je sve ove godine, odležao svoje. Dileja, slikar u pokušaju, koloritni lik. Nije da ga vodaš po televizijama i da od njega praviš zvezdu, ali nije centar problema.

Mnogo kriminalaca bi moralo da stane u red ispred njega. 

Edited by pt 2.0
  • +1 7
Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

 

budalaština i fantazije

 

mislim lik koji prodaje priču da je zajeban kriminalac, a ono najteža stvar zbog koje je pao je bila krađa televizora

 

 

odakle to?

poslednje je bilo da je navatan sa kolicinom zutog zajedno sa kevom u crkvi sv marka. aj da ne minimalizujemo problem.

pa ono pucanje u mazestiku je teze delo od kradje tv-a.

covek je budala i poremecen.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Meni je Kristijan benigna pojava, i mnogo se više prašine diže oko njega nego oko onih oko kojih bi trebalo. Za početak - on nije ubica. Za kraj - preživeo je sve ove godine, odležao svoje. Dileja, slikar u pokušaju, koloritni lik. Nije da ga vodaš po televizijama i da od njega praviš zvezdu, ali nije centar problema.

Mnogo kriminalaca bi moralo da stane u red ispred njega. 

 

Ovo je samo pravac, nije bitan ovaj vec sta su u stanju da puste na tv, i na slobodu, ako ne bude kako treba. Isto i ono sto salju da meltretira i preti obicnim ljudima, ti ne gledaju tv uopste, neki novi klinci

Link to comment
3 minutes ago, villiem said:

 

Ovo je samo pravac, nije bitan ovaj vec sta su u stanju da puste na tv, i na slobodu, ako ne bude kako treba. Isto i ono sto salju da meltretira i preti obicnim ljudima, ti ne gledaju tv uopste, neki novi klinci

Razumem, ali svejedno me nervira što je za primer uzet on, a ne niko od desetine pandursko-krimi otpada što živi na Hepiju i Pinku i glumi neke detektive, analitičare, stručnjake, ugled i legitimnost.

 

Za Kristijana se zna šta je sve vreme.

Edited by pt 2.0
  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

@radisa taj iz DB-a, da nije Boža Spasić, što jr tražen valjda u Švajcarskoj (?) zbog nekog ubistva?


*******

Meni je Kristijan benigna pojava, i mnogo se više prašine diže oko njega nego oko onih oko kojih bi trebalo. Za početak - on nije ubica. Za kraj - preživeo je sve ove godine, odležao svoje. Dileja, slikar u pokušaju, koloritni lik. Nije da ga vodaš po televizijama i da od njega praviš zvezdu, ali nije centar problema.

Mnogo kriminalaca bi moralo da stane u red ispred njega. 

Taj, taj, nisam mogao da se setim imena...

Link to comment
4 minutes ago, foto said:

odakle to?

poslednje je bilo da je navatan sa kolicinom zutog zajedno sa kevom u crkvi sv marka. aj da ne minimalizujemo problem.

pa ono pucanje u mazestiku je teze delo od kradje tv-a.

covek je budala i poremecen.

 

Pazi ovo:

 

Quote

Krajem februara 1990. u diskoteci hotela „Mažestik“ dogodila se čuvena pucnjava o kojoj se malo zna, a po kojoj se proslavio Kristijan Golubović jer je on jedini akter koji je do sada govorio za o njoj. Ali evo šta je o tome ispričao Dragan Nikolić Gagi

 

Mislim, jasno ti je da je sve što je ispričao vrlo upitno, lik je dokazani mitoman. Ok, ležao je i sve, ali mršavo mi je to za reputaciju koju sebi pripisuje.

  • +1 3
Link to comment

Nema veze,ova pojava moze dobiti medijski  prostor samo u najnegativnijem mogucem smislu.

 

On ide po skolama umesto toga,dobijes kao rezultat ubicu iz Mladenovca i njegov instagram,gde mu je ovaj idol.

  • +1 1
Link to comment

recimo da sam se mimoisao sa njim i drustvom na vratima hotela. nakon toga je otisao u zatvor kada je shvatio sta je zasrao. covek je budala 1/1. nije optuzen za ubistvo jer nije taj sklop licnosti inace je veoma nasilan i nijedan oblik kriminala nije mu srtran. ne bi proveo toliko u zatvoru bez razloga.

Link to comment
3 minutes ago, Bogotac said:

 

On ide po skolama umesto toga,dobijes kao rezultat ubicu iz Mladenovca i njegov instagram,gde mu je ovaj idol.

 

Pa da, nevidjen olos, i ovaj debil jos ide po televiziji bez blama. Da prica o pretorijancima

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

Mislim, jasno ti je da je sve što je ispričao vrlo upitno, lik je dokazani mitoman. Ok, ležao je i sve, ali mršavo mi je to za reputaciju koju sebi pripisuje.

Bukvalno sve što Kristijan kaže uzeti sa pet rezervi i proveriti iz još deset izvora, čovek maksimalno preteruje, sopstvenu ulogu uvek preuveličava, pokušava da sebe predstavi bitnim i opasnim. U stvarnosti, lik je neopevana dileja, ne sumnjam uopšte da je sposoban za nasilje ali meni je on uvek nekako bio… jadan, baš onako prava socko pojava (ne u fizičkom smislu nego i mentalno, fizički je samo fuj), idealan za Zadrugu.

  • +1 6
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...