Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

onaj jadan covjek sto strajkuje gladju zbog maltretiranja i ubijanja pasa je zavrsio na hitnoj. niko od nadleznih za vrijeme strajka ga nije primio i niko ga nije podrzao. nije bilo nesto puno podrske ni za aleksandra obradovica i sl, ne cudim se doduse ali ne znam, meni je to strasno.

i meni.

baš sam pomislila o tome da sigurno neće biti puno podrške, još u danu kad je dao izjavu (da li za N1 ili Nova S, nisam sigurna).

 

Link to comment
  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

27 minutes ago, pt 2.0 said:

i meni.

baš sam pomislila o tome da sigurno neće biti puno podrške, još u danu kad je dao izjavu (da li za N1 ili Nova S, nisam sigurna).

 

 

pa da, mozemo sa izvjesnoscu da racunamo da podrske nece bizi. i to (me) plasi.

 

 

  • +1 2
Link to comment
Quote

Upozorenje: Crni panter uočen u atarima u Apatinu

Crni panter (leopard) uočen je u atarima Apatina, obavestila je građane Šumska uprava "Apatin", saznaje 021.rs.

 

i najbolji deo:

 

Quote
Otisak je pronađen u delu atara u Sonti, poznatog kao Apša. Kako je ispričao lovočuvar lovačkog društva iz Sonte, otisak je star nekoliko dana i isuviše je velik da bi pripadao psu ili nekoj od tamošnjih divljih životinja, poput šakala. 
 
Nakon objavljivanja vesti o tome da je uočen crni panter, Dnevnik piše da se ispostavilo da je životinja i ranije viđena, ali da "niko nije javno želeo da svedoči o tome, u strahu od podsmeha".

 

:s_w:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Piše negde, pobegao ranije iz zatočeništva. Kakvog zatočeništva? :unsure:

 

Iz Madjarske, neko ga je drzao na divlje. Vec godinu dana je tu negde, kazu. Samo da ga ne odstrele, prelepa zivotinja.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Moonwalker said:

 

Iz Madjarske, neko ga je drzao na divlje. Vec godinu dana je tu negde, kazu. Samo da ga ne odstrele, prelepa zivotinja.

 

kako je presao preko ograde od 4m?

Link to comment
1 minute ago, Djuro said:

 

kako je presao preko ograde od 4m?

 

Pa ne znam, ne pise - u pitanju su spekulacije u komentarima, verovatno nesto znaju ljudi u tom kraju. Vidis da je primecivan i ranije.

 

Ili nije svuda ograda, ili je presao pre nego su je napravili. Macka je to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...