Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ozbiljno pitam, vi se zajebavate :( 

frenka nisam ni otvorila, nema potrebe za njegovu poznatu genijalistinu da slusam. 

Edited by mustang
Link to comment
  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onda nadju bunker, ukupan u zemlju sa sistemom ventilacije koji filtrira sve zivo, agregatom bez elektronike, i po mogucstvu da je skloniste obložno olovom.. Navuci hrane za par godina u njega...

 

To ti je jedini pravi nacin da se pripremis za nuklearni rat, jer ako LA bude gadjan, onda je sve otislo dodjavola i civilizacija je odsvirala svoje... Ako ne umres od direktnog udara, umreces, ako ostanes na povrsini, od sekundarnih i tercijalnih efekata (radijacija, kisele kiše) ili u najboljem slucaju od gladi... I da, sve sto ima cip u sebi nece vise raditi, elektromagnetni talasi ce sprziti...

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Onda nadju bunker, ukupan u zemlju sa sistemom ventilacije koji filtrira sve zivo, agregatom bez elektronike, i po mogucstvu da je skloniste obložno olovom.. Navuci hrane za par godina u njega...
 
To ti je jedini pravi nacin da se pripremis za nuklearni rat, jer ako LA bude gadjan, onda je sve otislo dodjavola i civilizacija je odsvirala svoje... Ako ne umres od direktnog udara, umreces, ako ostanes na povrsini, od sekundarnih i tercijalnih efekata (radijacija, kisele kiše) ili u najboljem slucaju od gladi... I da, sve sto ima cip u sebi nece vise raditi, elektromagnetni talasi ce sprziti...
 
 
 
 
radisha govorimo o narodu [emoji38]ol:

ja sam nuklearnu pozaboravljala a armiju nisam sluzila, tako da sam sad bash radoznala :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
44 minutes ago, mustang said:

U slucaju nuklearnog napada, na primer na los andjeles, treba im 30min do nas, jel treba uzimati jod tablete i sta preporucujete kako najbolje da se pripremimo i ocistimo posle ne daj Boze napada? Konzerve hrane, baterijske lampe, prečišćivač za vodu vec imam zbog zemljotresa.

 

Da li je vise bezbedno da ostanes u stanu sa prozorima, gradjeno od gipsa ili da zapalim na prizemlje gde su nam kao "podrumi" ali nema prozora i blokovima sam okruzena. 

 

Tacan odgovor na to a i jos neka druga pitanja koja mozda imas vezano za nuklearni napad daje BBCjev film Threads:

https://www.imdb.com/title/tt0090163/

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

Tacan odgovor na to a i jos neka druga pitanja koja mozda imas vezano za nuklearni napad daje BBCjev film Threads:

https://www.imdb.com/title/tt0090163/

 

Najezim se kad god se spomene taj film

 

Ne pratim uopšte rat, zar je dotle došlo? :unsure: Možda ne treba da se vracamo u Svabiju nego ostanemo ovde, dok se volimo sa Putinom?

Link to comment
14 minutes ago, I*m with the pilots said:

Najezim se kad god se spomene taj film

 

Ne pratim uopšte rat, zar je dotle došlo? :unsure: Možda ne treba da se vracamo u Svabiju nego ostanemo ovde, dok se volimo sa Putinom?

 

Ko ce to znati. Kazu da je najbolje otici u USA centar ili na Novi Zeland. Ja sta god da ti kazem bice suprotno od onog sto sam rekla, ali osecaj mi je da Srbija ne bi u tom scenariju bila nesto postedjena.

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

ja ne brinem, i ako pogledam opet zaboravicu opet. koja ruza koja kafa emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Ovaj tesko da si zaboravila ako si ga gledala, mada svasta je moguce :unsure:

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

U slucaju nuklearnog napada, na primer na los andjeles, treba im 30min do nas, jel treba uzimati jod tablete i sta preporucujete kako najbolje da se pripremimo i ocistimo posle ne daj Boze napada? Konzerve hrane, baterijske lampe, prečišćivač za vodu vec imam zbog zemljotresa.

 

Da li je vise bezbedno da ostanes u stanu sa prozorima, gradjeno od gipsa ili da zapalim na prizemlje gde su nam kao "podrumi" ali nema prozora i blokovima sam okruzena. 

 

Ako do toga dodje, sta god da uradis nece biti dovoljno dobro..

 

Nabavi par kila povlenke..smirivaj se i pokusavaj da ne brigas, svakako od tebe ne zavisi..niti od bilo koga od nas.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...