Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onda nadju bunker, ukupan u zemlju sa sistemom ventilacije koji filtrira sve zivo, agregatom bez elektronike, i po mogucstvu da je skloniste obložno olovom.. Navuci hrane za par godina u njega...

 

To ti je jedini pravi nacin da se pripremis za nuklearni rat, jer ako LA bude gadjan, onda je sve otislo dodjavola i civilizacija je odsvirala svoje... Ako ne umres od direktnog udara, umreces, ako ostanes na povrsini, od sekundarnih i tercijalnih efekata (radijacija, kisele kiše) ili u najboljem slucaju od gladi... I da, sve sto ima cip u sebi nece vise raditi, elektromagnetni talasi ce sprziti...

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Onda nadju bunker, ukupan u zemlju sa sistemom ventilacije koji filtrira sve zivo, agregatom bez elektronike, i po mogucstvu da je skloniste obložno olovom.. Navuci hrane za par godina u njega...
 
To ti je jedini pravi nacin da se pripremis za nuklearni rat, jer ako LA bude gadjan, onda je sve otislo dodjavola i civilizacija je odsvirala svoje... Ako ne umres od direktnog udara, umreces, ako ostanes na povrsini, od sekundarnih i tercijalnih efekata (radijacija, kisele kiše) ili u najboljem slucaju od gladi... I da, sve sto ima cip u sebi nece vise raditi, elektromagnetni talasi ce sprziti...
 
 
 
 
radisha govorimo o narodu [emoji38]ol:

ja sam nuklearnu pozaboravljala a armiju nisam sluzila, tako da sam sad bash radoznala :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
44 minutes ago, mustang said:

U slucaju nuklearnog napada, na primer na los andjeles, treba im 30min do nas, jel treba uzimati jod tablete i sta preporucujete kako najbolje da se pripremimo i ocistimo posle ne daj Boze napada? Konzerve hrane, baterijske lampe, prečišćivač za vodu vec imam zbog zemljotresa.

 

Da li je vise bezbedno da ostanes u stanu sa prozorima, gradjeno od gipsa ili da zapalim na prizemlje gde su nam kao "podrumi" ali nema prozora i blokovima sam okruzena. 

 

Tacan odgovor na to a i jos neka druga pitanja koja mozda imas vezano za nuklearni napad daje BBCjev film Threads:

https://www.imdb.com/title/tt0090163/

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

Tacan odgovor na to a i jos neka druga pitanja koja mozda imas vezano za nuklearni napad daje BBCjev film Threads:

https://www.imdb.com/title/tt0090163/

 

Najezim se kad god se spomene taj film

 

Ne pratim uopšte rat, zar je dotle došlo? :unsure: Možda ne treba da se vracamo u Svabiju nego ostanemo ovde, dok se volimo sa Putinom?

Link to comment
14 minutes ago, I*m with the pilots said:

Najezim se kad god se spomene taj film

 

Ne pratim uopšte rat, zar je dotle došlo? :unsure: Možda ne treba da se vracamo u Svabiju nego ostanemo ovde, dok se volimo sa Putinom?

 

Ko ce to znati. Kazu da je najbolje otici u USA centar ili na Novi Zeland. Ja sta god da ti kazem bice suprotno od onog sto sam rekla, ali osecaj mi je da Srbija ne bi u tom scenariju bila nesto postedjena.

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

ja ne brinem, i ako pogledam opet zaboravicu opet. koja ruza koja kafa emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Ovaj tesko da si zaboravila ako si ga gledala, mada svasta je moguce :unsure:

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

U slucaju nuklearnog napada, na primer na los andjeles, treba im 30min do nas, jel treba uzimati jod tablete i sta preporucujete kako najbolje da se pripremimo i ocistimo posle ne daj Boze napada? Konzerve hrane, baterijske lampe, prečišćivač za vodu vec imam zbog zemljotresa.

 

Da li je vise bezbedno da ostanes u stanu sa prozorima, gradjeno od gipsa ili da zapalim na prizemlje gde su nam kao "podrumi" ali nema prozora i blokovima sam okruzena. 

 

Ako do toga dodje, sta god da uradis nece biti dovoljno dobro..

 

Nabavi par kila povlenke..smirivaj se i pokusavaj da ne brigas, svakako od tebe ne zavisi..niti od bilo koga od nas.

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...