Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

14 hours ago, Jimmy Kowalski said:

svoje iskustvo od pre 40 i koju godinu, za koje ja do tada uopste nisam znao.

Nisi znao jer tvoja, moja i sve druge majke su prolazile kroz takvu torturu ćutke uz devizu "sve ide u rok službe". Moja je rodila prvo dete '79 u Višegradskoj, zapala joj babica iz pakla, vređala ih, drala se, podjebavala... Dve godine kasnije ide opet u Višegradsku i samo moli boga da joj ne bude ta ludača opet - naravno bila je. Tad je bila aktuelna krađa beba, tj šuškalo se o nestajanju i "umiranju" novorođenčadi tako da je moja majka bila fokusirana na to da me dobro upamti, da joj slučajno ne pokušaju nešto, a na babicu nije uopšte obraćala pažnju.

Još jedna stvar. Kad su došle kući s nama, nisu imale internet da brže-bolje podele iskustvo i upozore druge žene. Imale su da otkuvavaju platnene pelene, male bebe koje traže pažnju i ajd sad, šta je bilo bilo je, sve se zaboravi kad doneseš kući zdravo dete. 

Edited by Valkyrie
  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali "mozda ima AIDS"... kakve su to idiotske tikve i to ima pravo glasa krv ti jebem. Sto je najgore, nije ni prvi put da se to poteze, k'o onomad kad je jedan vispreni americki antivaxer zavapio na nepravdu, kako to da Kajri ne moze zbog vakcina da igra a Magic sa sidom igrao onoliko godina, dok mu neko nije skrenuo paznju da Magic nije jebao igrace po terenu. 

  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

ne sećam se kada me je nešto ovako polupalo

https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1692436/Mladic-iz-Stivora-izvrsio-samoubistvo-brinuo-o-psima.html

 

inače na ovoj fb strani pokušavaju da udome pse i mačke iz njegovog azila

https://www.facebook.com/SapaUSrcuZampaNelCuore/

 

 

Bas me je potreslo 😭 

Gledam slike i videe njega i pasa....svi preslatki....

 

:heart: Decko andjeo, cist izvor ljubavi. :heart:

Nemam reci. Bas boli.   

 

Zelim svim komsijama koji su ga maltretirali, opterecivali, zelim da se bas muce kroz zivot. Ne zasluzuju da zive. Mi smo zlo. 

Edited by mustang
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

Nisi znao jer tvoja, moja i sve druge majke su prolazile kroz takvu torturu ćutke uz devizu "sve ide u rok službe". Moja je rodila prvo dete '79 u Višegradskoj, zapala joj babica iz pakla, vređala ih, drala se, podjebavala... Dve godine kasnije ide opet u Višegradsku i samo moli boga da joj ne bude ta ludača opet - naravno bila je. Tad je bila aktuelna krađa beba, tj šuškalo se o nestajanju i "umiranju" novorođenčadi tako da je moja majka bila fokusirana na to da me dobro upamti, da joj slučajno ne pokušaju nešto, a na babicu nije uopšte obraćala pažnju.

Još jedna stvar. Kad su došle kući s nama, nisu imale internet da brže-bolje podele iskustvo i upozore druge žene. Imale su da otkuvavaju platnene pelene, male bebe koje traže pažnju i ajd sad, šta je bilo bilo je, sve se zaboravi kad doneseš kući zdravo dete. 

 

"Bitno da se sve dobro završilo"

 

//Sećam se da si pisala to, kako je majka gledala da te upamti, na sve još i to breme, umesto da se čisto raduje svemu

//Imamo čoveka u selu koji je dugo sumnjao da mu je neko ukrao dete jer je sve bilo u magli kako dete nije preživelo porođaj, nisam bila više u kontaktu sa njim ali jeste valjda posle više od 10 godina i saznao gde živi dete, radio je i neke DNK analize. Mislim da je dotle maltene poludeo. Pančevačka bolnica i 90-te

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
18 minutes ago, mustang said:

 

 

Bas me je potreslo 😭 

Gledam slike i videe njega i pasa....svi preslatki....

 

:heart: Decko andjeo, cist izvor ljubavi. :heart:

Nemam reci. Bas boli.   

 

Zelim svim komsijama koji su ga maltretirali, opterecivali, zelim da se bas muce kroz zivot. Ne zasluzuju da zive. Mi smo zlo. 

pa to, vidi se bukvalno po izrazima lica pasa da imaju svo moguće poverenje, a to ne može da se isfolira

  • +1 2
Link to comment

Moja od prvog ukradenog deteta nije vise zakoracila u visegradsku iako je zivela u istoj ulici. Sestra i ja smo u zato u dragise misovica rodjene.  

Nije imala prijatna iskustva sa porodjajima. 

Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

pa to, vidi se bukvalno po izrazima lica pasa da imaju svo moguće poverenje, a to ne može da se isfolira

 

 

Da. Vidi se kako su srecni. Ma jebem ti toni, isplakah se jutrosm na tvoju vest. Evo i sad idu suze dok ti odgovaram. Jadna ta majka, jadne te zivotinje. Nadam se da ce svi biti usvojeni i u ljubavi odgajani. Ovaj svet je tako nepravedan :( 

samo 19godina, prepun empatije, ljubavi, zivota da pomogne slabijima i da sa njima uziva u svom malom raju....bio je pravi andjeo na zemlji. 

ne smem da razmisljam sta bih komsijama i svima koji su potpisivali peticiju radila. 

Znam da me onaj moj gore gleda al stvarno zelim da pate neizmerno. 

Edited by mustang
  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

 

 

Da. Vidi se kako su srecni. Ma jebem ti toni, isplakah se jutrosm na tvoju vest. Evo i sad idu suze dok ti odgovaram. Jadna ta majka, jadne te zivotinje. Nadam se da ce svi biti usvojeni i u ljubavi odgajani. Ovaj svet je tako nepravedan :( 

samo 19godina, prepun empatije, ljubavi, zivota da pomogne slabijima i da sa njima uziva u svom malom raju....bio je pravi andjeo na zemlji. 

ne smem da razmisljam sta bih komsijama i svima koji su potpisivali peticiju radila. 

Znam da me onaj moj gore gleda al stvarno zelim da pate neizmerno. 

ništa mi ne pričaj, i sam sam ih skupljao sa ulice, i komšije su mi ubile 3 psa i dve mačke dosad, ogavno su surovi ljudi i kapiram da bi isto radili sa osobama iz svoje okoline ali se to i dalje koliko toliko kažnjava

 

2 minutes ago, Mos said:

Da li postoji opcija da prevezu psa donekle u EU? Planiramo da usvojimo ali prevoz do gore bi bio problem. Nemam jebeni FB, pa ne vidim fotke bez logina. 

ako hoćeš mogu da postavim pitanje na toj grupi pa ti javim

  • +1 3
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

ništa mi ne pričaj, i sam sam ih skupljao sa ulice, i komšije su mi ubile 3 psa i dve mačke dosad, ogavno su surovi ljudi i kapiram da bi isto radili sa osobama iz svoje okoline ali se to i dalje koliko toliko kažnjava

 

ako hoćeš mogu da postavim pitanje na toj grupi pa ti javim

 

Hajde, molim te. 

Link to comment

Ja isto tražim neki prevoz, nisam još našao. Ono što znam je da za Nemačku mora da prodje mesec dana od titar testa pre nego što pas može da udje u zemlju, a za mnoge druge zemlje je i šest meseci…

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...