Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    811

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ako se izuzme sam incident, ova diskusija je više za medije u srbiji

a mediji u Srbiji su neki izolovan entitet ? 

mnogo je ovo strašno da bi se svelo samo na medije 

posledica je gadna, ali je uzrok i gadan i bitniji, u suštini

 

Link to comment
13 hours ago, Taihoskopija said:

Ovo posebno zaoštrava jezivost svega:

 

Igor za Glas Šumadije kaže  da mu je ’’mnogo čudno’’, što u ovom napadu u kojem je bilo ugroženo devet života, nijedan mediji nije izveštavao, niti se policija zvanično oglasila.

 

Odgovor je samo jedan, tata nekog od napadača je neko mudo™.

  • +1 1
Link to comment

Ma da, kapiram da ti ljudi imaju 30 + godina i da su organizovani odred huligana, pripremljeno je unapred.*

 

*neosnovana tvrdnja

Edited by Taihoskopija
Link to comment

Pa da, ovo je pokušaj ubistva ravan terorističkom napadu (moralno) i ja ne znam šta da očekujem ja ako neko može da pokuša da zapali autobus pun žive dece,  bukvalno može da mi uradi šta god ko hoće i da ništa. 

  • +1 6
Link to comment

https://direktno.rs/vesti/hronika/408863/pucnjava-policajac-cunami-mup-radnik-obezbedjenja.html

Srpska policija već desetak dana ćuti o pucnjavi ispred beogradskog splava "Cunami 5" u kojoj je ranjen D. B. (22) radnik obezbeđenja tog lokala, a u koga je, kako je utvrđeno u istrazi, a nezvanično saznaje "Direktno.rs", pucao radnik MUP Srbije M. K. (24). On je policajac u Policijskoj stanici Novi Beograd, koji je nakon oružanog napada pobegao!







... Shiit has hit the fan

Link to comment
On 6.10.2019. at 20:22, Redoran said:

 

Taj je večiti generalni a bezmalo polovinu od tih 21 je izgubio u jednom groznom incidentu, još u vreme Zloboleona. Za neke druge incidente sa smrtnim ishodima su krivično odgovarali direktori ovog ili onog odeljenja ali on lično nikada.

 

Epilog

 

Quote

Preminuo direktor "Namenske" Radoš Milovanović

 
Direktor "MB Namenska" Radoš Milovanović preminuo je danas, potvrdila je za Nova.rs portparolka preduzeća Milka Božić.
 

 

Quote
"Njega je zadesio infarkt, a sve se desilo u lučanskom Domu zdravlja", navela je ona.
Milovanoviću je suđeno za smrt dvojice radnika "Namenske" Milomira Milivojevića (25) i njegovog kolege Milojka Ignjatovića. Osim njemu, suđeno je i rukovodiocu pogona Raketna goriva - Vladimiru Lončareviću i Tomi Stojiću, rukovodiocu sektora "Bezbednost i zaštita na radu".
Tužbu protiv njih podneo je otac poginulog mladića Milomira, Milovan Milivojević. On je optužio nadležne da prikrivaju okolnosti pod kojima se dogodila nesreća u kojoj je stradao njegov sin i još jedan radnik.
 
Inače, od 2006. to je bila 15. nesreća u namenskoj industriji u Srbiji.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...