Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

10 minutes ago, Valkyrie said:

Pa tvoj post je bio nakon serije klipova Bake Praseta tako da je malo nejasno na koga se referišeš pod "ovaj momak" :D

pa nije ,zadnji je bio tiktok klip nekog klinca koji govori o maltretiranju

secam se te drame prase vs kika, taj prase je bas zloban decko, pardon, mlad covek.

pored svega, ceo taj koncept internet slave koju podrzavaju roditelji u smislu 'radi sve sto hoces ako ces od toga moci super da zivis' je tragican, ova devojka od 20 godina je toliko bila promenila licni izgled ranzim operacijama da je bukvalno neprepoznatljiva u odnosu na lik iz 2019. govori se o majcinoj podrsci koja je apsolutno podrzavala u toj karijeri, a jbt koliko je neko zreo da sa 20 godina totalno promeni licni opis, zar ne postoji zakonsko ogranicenje za te stvari, ocigledno je dete bilo pod jezivim pitiskom da opstane na sceni i ulozilo sve u to, na kraju i svoj zivot

pretuzno, jadno dete.:(((

Edited by InvisibleLight
  • +1 5
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    816

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, InvisibleLight said:

pa nije ,zadnji je bio tiktok klip nekog klinca koji govori o maltretiranju

secam se te drame prase vs kika, taj prase je bas zloban decko, pardon, mlad covek.

pored svega, ceo taj koncept internet slave koju podrzavaju roditelji u smislu 'radi sve sto hoces ako ces od toga moci super da zivis' je tragican, ova devojka od 20 godina je toliko bila promenila licni izgled ranzim operacijama da je bukvalno neprepoznatljiva u odnosu na lik iz 2019. govori se o majcinoj podrsci koja je apsolutno podrzavala u toj karijeri, a jbt koliko je neko zreo da sa 20 godina totalno promeni licni opis, zar ne postoji zakonsko ogranicenje za te stvari, ocigledno je dete bilo pod jezivim pitiskom da opstane na sceni i ulozilo sve u to, na kraju i svoj zivot

pretuzno, jadno dete.:(((

 

 

Nije to ništa novo, niti nekakav sign of the times, mene je svojevremeno (kad sam bio kao Milošica) devojka od 19 godina pitala da li da poveća grudi. Jedina razlika je što sad postoje razni načini da se sve to monetizuje... ili barem pokuša monetizovati.

Link to comment

dobro, nije isto, sad je  srbija puna usana sisa dupeta, principijelno je ok ali doslovno djeluje kao drustveni pritisak

nekad je moglo da se tumaci kao demokratizacija ljepote, sad je vec uveliko kalup 

  • +1 1
Link to comment

sad čitam za ovu devojku što se ubila 

 

ja sam potpuno van tih tokova, tim sam više šokirana ovim što čitam 

 

nije da nisam čula za influensere, ali nikad nisam shvatila njihovu toliku popularnost, ali najjezivije mi je u svemu tome što mi se čini da su roditelji potpuno izgubili bitku 

 

pa jbt, društvene mreže vaspitavaju decu 

kako tome stati na put

 

 

  • +1 3
Link to comment

prvi put vidim ovo sada, u soku sam,  nezna  devojka, tuzna, nesigurna, zasto bi bilo ko , a ne hiljade njih, nju uopste napadali?! 

Ovaj svet je def zasluzuje kometu, ili jos bolje koronu, samo psi i drvece treba da ostanu.

 

  • +1 4
Link to comment

Influenser, youtuber, streamer…nisu sami po sebi problem, to su nazivi za nova zanimanja. tu ima i debila i super likova, kao i u svakom

drugom poslu. 

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Influenser, youtuber, streamer…nisu sami po sebi problem, to su nazivi za nova zanimanja. tu ima i debila i super likova, kao i u svakom

drugom poslu. 

nisu, u teoriji, ali nigde kompetitivnost nije tolika kao medju tom grupacijom i uopste bih istakla ovo

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, dùda said:

sad čitam za ovu devojku što se ubila 

 

ja sam potpuno van tih tokova, tim sam više šokirana ovim što čitam 

 

nije da nisam čula za influensere, ali nikad nisam shvatila njihovu toliku popularnost, ali najjezivije mi je u svemu tome što mi se čini da su roditelji potpuno izgubili bitku 

 

pa jbt, društvene mreže vaspitavaju decu 

kako tome stati na put

 

 

 

nije se tu nesto promenilo

nekada ulica, sada drustvene mreze

zajebano je to sto sada to ide mnogo brze

kontrola od strane roditelja mnogo teza, i zbog dostupnosti uredjaja a i zbog toga sto imaju sve manje vremena jer su zauzeti (mnogi) prezivljavanjem

mnogo price treba

Link to comment
13 minutes ago, mackenzie said:

...

 

 

 

 


Novinari vise ne postoje. Bila je zrtva sajber nasilja, sad kad je nema u 21. ajde da se ocesamo o jos koji klik.
Da bog da im pare za ovo presele. 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Priča i problem su mnogo širi.

Po meni pre svega u roditeljima koji se ne bave dovoljno svojom decom i dozvoljavaju da im neko poput Bake Praseta bude uzor. Tu prosto nema izgovora.

 

Kiku je možda i prestao da je maltretira, možda su se i pomirili kako kaže, ali je gomila klinaca koji ga prate nastavilo da joj ostavlja grozne komentare. 
Nije to moralo biti okidač, ali sigurno je nešto što se skupljalo i ostavilo posledice na nesrećnu devojku… A on je celu “karijeru” izgradio na tome.

Javno odvratno tretira i svoju devojku, da li je takav zaista ili samo privači pažnju manje je bitno jer gomila dece svakako sledi taj model ponašanja.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...