Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    816

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, Valkyrie said:

Šta si progutala od slova/reči? 

 

Sad se i ja preispitujem, ali ništa ključno, nadam se da ovog momka koji priča o sajber zlostavljanju prate klinci i da će čuti ovo što govori i da će imati uticaja. 

Link to comment
2 minutes ago, Taihoskopija said:

... nadam se da ovog momka koji priča o sajber zlostavljanju prate klinci i da će čuti ovo što govori i da će imati uticaja. 

 

Džaba, to sajber zlostavljenje je postalo imanentno društvenim mrežama, celokupnoj toj kulturi. Kad se desi ovako samoubistvo, ljudi se zgražavaju dan-dva i teraj dalje, sve se zaboravlja.

A sajber nasilje se neće smanjiti ni za jotu dokle god VTK ganja političke neistomišljenike režima, a ne reaguje na ovakve pojave.

  • +1 4
Link to comment

Pominjan je pre skoro 3 godine na forumu, kada su horde klinaca napravile gužvu da bi ga videli. Meni je tada izgledao kao bezopasna budala.:isuse:

 

Edited by ragasto
Link to comment

Ne bih da ga branim,no cela frka je pocela kad je on poceo da bude no1.u Srbiji,ostali su potonuli,onda izbacili pesmu "drama",prozivajuci njega i Codu,onda on odgovorio,posle  preminula ga namazala govnima prva,on na odvratan nacin odgovorio,posle i ova sramota od pesme,pritom ne volim ovaj coporativan napad samo na njega,ima tu citav spisak osoba koje su joj zagorcavale zivot,i njihovi fanovi.

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, Taihoskopija said:

Sad se i ja preispitujem, ali ništa ključno, nadam se da ovog momka koji priča o sajber zlostavljanju prate klinci i da će čuti ovo što govori i da će imati uticaja. 

Pa tvoj post je bio nakon serije klipova Bake Praseta tako da je malo nejasno na koga se referišeš pod "ovaj momak" :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...