Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    816

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 6.12.2021. at 12:36, Arkadija said:

Pečati RM-a su na svakoj zgradi u Knez Mihajlovoj, a onda je neko preko crvenim sprejom dopisao - heroj.

juče sam išao do biblioteke kod kalemegdana. mislim dačak i za onu žgadiju koja se prikvatila tog pečatiranja i dopisivanja da je to postalo apsurdno i bez svrhe. izuzimam honorar.

 

za očekivati je slično sa slikom zvekija.

Edited by djordje geprat
Link to comment
7 minutes ago, Malkmus said:

 

Isto ne znam za koju je temu, Vidim vest ubila se noćas poznata naša gejmerka K1ka. Ne pratim tu scenu ali već duže se pribojavam da se neko od naih jutjubera ne pridruži sad već desetinama svetskih poznatih mladih influensera što su stradali u borbi za sub i lajk ili su oduzeli sebi život često zbog nedostatka istog, tačno vidim depresiju i ranjivost u očima kod svih pa i kod onih  kao najuspešnijih. Cela influens kultura je zlo ne samo za pratioce već i za kreatore.

 

 

 

 

Link to comment

Pa ne znam koliko bi trebalo kriviti influens kulturu za to, ja bih uperila prstom u činjenicu da su ljudi odvratna, krvoločna govna, a internet mesto bez inhibicija. 

  • +1 6
Link to comment

Uzmite ovo sa kamionom one soli kojom putari posipaju puteve zimi, ali pojavila se i neka priča da ju je Baka Prase prozivao i tovario na svojim kanalima danima prije ovoga. 

  • +1 1
Link to comment

Pa jeste i, koliko sam ispratila, zlostavlja je (ili potpiruje zlostavljanje) već duže vreme. 

 

 

Edited by Taihoskopija
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Uzmite ovo sa kamionom one soli kojom putari posipaju puteve zimi, ali pojavila se i neka priča da ju je Baka Prase prozivao i tovario na svojim kanalima danima prije ovoga. 

 

 

bukvalno bih likovao ako bi ova nakaza poginula

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
43 minutes ago, James Marshall said:

Uzmite ovo sa kamionom one soli kojom putari posipaju puteve zimi, ali pojavila se i neka priča da ju je Baka Prase prozivao i tovario na svojim kanalima danima prije ovoga. 

Retko odvratna pojava, a odvratna mi je cela ta yt scena.

Prepucavali su se javno pre jedno dve godine, ne znam da li je bilo nešto i skorije…

 

 

 

 

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...