Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ali je ovo ako je istinito (ipak je 1 Kurir u pitanju) sveže:

 

 

 

BEZDUŠNA DOKTORKA: Iskrvario na smrt jer mu nisu poslali sanitet

 

Doktorka joj je rekla da ne sme da napusti radno mesto, zbog čega je Slavica zamolila da pošalje sanitet.
- Tada mi je zatražila zdravstvenu knjižicu, iako svi u Domu zdravlja znaju za Nedeljkovu bolest i da je stalni pacijent. Rekla sam da sam skočila poluodevena iz kreveta i da u žurbi nisam ponela knjižicu. „Onda ništa. Bez knjižice ne mogu da dam nalog za sanitet. Uostalom niste daleko, dovedi ga“, rekla mi je na kraju doktorka - priča ojađena žena.

Od kuće Samardžićevih do Doma zdravlja na trotoaru je ostao krvavi trag. Slavica je stavila Nedeljku peškir na vrat i povela ga pešice, posrćući pod teretom čoveka koji je već počeo da pada u komu. Pre toga joj je samo rekao: „Nisam zaslužio da mi doktorka ne pomogne dok umirem“.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    882

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

zar nije rukometnom savezu?

 

ne ne, atletskom. sećam se lepo.

jerbo su ga bili postavili za nekakvo mudo tamo. šatro bio reprezentativac pre karijere sklapača računara. nešto s motkom.

 

ruku na srce nije da ga je prodao, nego se hvalio kako je eto 'poklonio atletskom savezu sajt koji vredi 30K'.

običan brošur/blog-sajt, jednostavnog dizajna i funkcionalnosti.

Link to comment

ne ne, atletskom. sećam se lepo.

jerbo su ga bili postavili za nekakvo mudo tamo. šatro bio reprezentativac pre karijere sklapača računara. nešto s motkom.

 

ruku na srce nije da ga je prodao, nego se hvalio kako je eto 'poklonio atletskom savezu sajt koji vredi 30K'.

običan brošur/blog-sajt, jednostavnog dizajna i funkcionalnosti.

sjecam se kakav je bio sajt, no sam saveze pomijesala. argument mu je, poslije jednog kruga iscudjavanja javnosti, bio milojesekulicevski, tj da je kondtantan razvoj sadrzaja a ne sam dizajn i razvoj sajta, zahtijevao sate i sate rada, a to kosta tih 30000.

 

inace daleko od toga da mi je bas skroz antipatican, ima nekog sarma njegovo bratimljenje po tviteru.

Link to comment
 

argument mu je, poslije jednog kruga iscudjavanja javnosti, bio milojesekulicevski, tj da je kondtantan razvoj sadrzaja a ne sam dizajn i razvoj sajta, zahtijevao sate i sate rada, a to kosta tih 30000.

 

 

:lolol: vala baš milojesekulićevski

Link to comment

ko bi mogao da pomisli da će prihvatanje mongoloidnih bulažnjenja vesne pešić doneti izbitak na čelo ekonomskih tifusara :fantom:

pa mozda objektivno nismo najgori tifusari ali tabele kazu da se tako osecamo :)

 

inace sve hocu da pitam sta je ono sto vesna pesic jede na onoj legendarnoj fotci, deluje mi kao sushi od aliena...

Link to comment

može to da se prilagodi tako da narod pravilno skapira  :fantom:

 

ДРУШТВО

 

Срби трећи на листи по социјално економским условима живот

 

Фото Р. Крстинић

 

ВАШИНГТОН – Србија се нашла на трећем месту по индексу социјално економских услова живота међу 90 држава, у анализи коју је сповео Институт Кејто (Цато) са седиштем у Вашингтону, а као главни разлог наводи се стопа незапослености.

 

Листу предводи Венецуела са индексом 79,4, а следе Иран са индексом 61,6 и Србија са индексом 44,8, објављено је на сајту тог института.

 

Хрватска је с индексом 30,5 заузела 15. место, а главни фактор социјално економским условима живота, баш као у Србији је висока стопа незапослености.

 

Незапосленост мучи и суседне државе, па је Македонија на 11. месту са индексом 35,7, Словенија је са индексом 20,8 заузела 32. место, Италија са индексом 20,1 је на 34. месту, а Мађарска са индексом 14,3 на 53. месту.

 

Босна и Херцеговина и Црна Гора нису биле укључене у истраживање.

 

Институт Кејто је у анализу укључио 90 држава, а индекс социјално економских услова живота у појединој земљи израчунат је на основу стопе инфлације, каматних стопа, стопе незапослености и стопе раста БДП-а.

 

Од 90 држава најбоље је пласиран Јапан са индексом 5,41.

 

Танјуг

 

објављено: 27/04/2014

Link to comment

ovakve stvari se dešavaju kada ne slušate genije pa glasate za ds bogatstvo nego slušate idiotkinju i glasate za sns siromaštvo 

 

dešava se da postajete hoarderi* :fantom:

 

Veliki prikupljači plastičnog otpada iz Srbije isporučili su u prva tri meseca ove godine subotičkom "Interkordu" 40 odsto sirovina manje nego lane u istom periodu. "Interkord" preradjuje otpad u plastični granulat.

 

Manje količine isporučenog novog otpada pripisuju se padu standarda i velikoj štednji gradjana.

 

http://www.gradsubotica.co.rs/uvoz-otpada-iz-slovenije/

 

(* hoarding is a general term for a behavior that leads people or animals to accumulate food or other items during periods of scarcity)

Edited by Hella
Link to comment

 

 

SAKRAMENTO, 1. maja 2014. (Beta) - Kalifornijska vaška je najbrža životinja na svetu, pišu tamošnji mediji. Po jednoj naučnoj studiji, ta vaška za sekundu može da predje razdaljinu 322 puta dužu od svoje dužine koja je tri milimetra. To znači da vaška dostiže brzinu od 2.100 kilometara na sat. (Beta, 01.05.2014)

 

:frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...