Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jasno je koliko roditelji mogu da budu sludjeni, videla sam po sebi ali na srecu u drugom smeru - da zaboravim na sve ostalo, sem na dete. Ostavljala sam i torbu u parku, u radnji, kolica sa svim na sred ulice, zaboravljala da zatvorim prozore pre odlaska iz kuce (a prizemlje), da ne uzmem kusur od preko 50 evra i slicno. I posle toga bi mi bilo lose (iako mi nikad niko nije nista ukrao, i kasirke bi trcale za mnom) jer je pokazatelj da nisam sva svoja. A ovo tek, bas ne znam kako ti ljudi posle prezive. Secam se jedne drukcije reportaze, gde se beba ugusila jer je ostavljena u auto-sedistu kada je uneta u kucu, pa kao da je ne bude jer lepo spava :/ Zena je posle rodila jos dva deteta ali verujem da ima knedlu u grlu, zelucu i da nikada nece to sebi oprostiti, i ko zna kako na kraju i zavrsiti.

Link to comment

juče u bloku proslava maturanata iz osnovne škole. repertoar narodnjaka (prepoznao samo "Jutro je" od Nade Topčagić). pa splet rodoljubivih pesama. zastave (Zvezda, Srbija). bakljada. posle i trubači, sa sve kićenjem novčanicama.

 

u istom bloku istovremeno proba predškolaca za završnu predstavu koja će biti danas. sa zvučnika obrada pesme "Zemlja" od EKVa i deca pevaju u horu.

 

300 metara i 8 godina između njih. šta se desi na tom putu, tema kojom se nažalost ne bavimo kao društvo.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:

Odgajas ga od 3 kg mesa, a on raste i mozda izraste u olos,.a.da pritom i ne zna kako izgleda svastika.
 

 

 

juče su maturanti osnovne škole na Labudovom brdu ubili mačence petardama

 

  • Tužno 1
Link to comment

Bogami i kućni repertoar, šta se gleda, sluša, koje se vrednosti gaje, bez obzira na utucaj društva i okoline koje su u godinama odrastanja sasvim normalne.



 
juče su maturanti osnovne škole na Labudovom brdu ubili mačence petardama
 


Sve bolesnije i obesnije generacije.
Koga ce oni sutradan da vaspitavaju, u sta ce tek ta deca da se pretvore, ne smem ni da zamislim.

  • +1 2
Link to comment
u Italiji se ovo dešava rutinski [emoji185]
Uveli su dekret prošle godine pre korone i bonus od 30€ za kupovinu novih (priključaka za anti-zaboravljanje) sedišta. Sad su od juna kazne (od stotinjak € i oduzimanja "bodova" sa vozačke) opet na snazi ko ih nema ako je dete manje od 4 godine.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
44 minutes ago, Mil@n said:

Bukvalno mi nije dobro od ove vesti sa ovim klincem. Je-bo-te, tako da izgubiš dete. Plačem. 

 

Ne placem ali mi je jezivo..toliko jezivo da zanemim. 

Navijam da se roditelji nekako mentalno izvuku iz ovoga, pogotovu ako imaju jos dece. Ja skoro da smem da potpisem da ne bih mogao..cemu sve posle.

 

Uzasna stvar..besmisleno uzasna.

 

 

Link to comment
Just now, SNARC said:

 

Ne placem ali mi je jezivo..toliko jezivo da zanemim. 

Navijam da se roditelji nekako mentalno izvuku iz ovoga, pogotovu ako imaju jos dece. Ja skoro da smem da potpisem da ne bih mogao..cemu sve posle.

 

Uzasna stvar..besmisleno uzasna.

 

Upravo to. Kad sam pročitao da se otac skljokao odmah od tuge, to me dotuklo. Dete je umrlo, ali i dobar deo njega sa njim. I žene. Ne samo to već je pitanje i odnosa sa ženom posle toga. 

Ma pakao. Živi pakao.

Link to comment

Prvo da vidi kako ce sa sobom. Kako sebi da objasni, ne da ga je zaboravio na 15-20 minuta vec do 15-16h kada ga je vec zena zvala. I jos ako je tacno ono sto pise po portalima da je tvrdio ili sta vec da je dete u vrticu, odnosno oni gledali jos sigurnosne kamere, kakvo je to tek pomracenje mozga.
Ma krv da ti se zaledi.

Link to comment
42 minutes ago, Jumanji said:

 

 

Neće pauk da se zeza, pakuje ga gore i nosi, ako je vozač tu negde i može da pomeri odmah.

Za to vreme može da skloni nekog čiji vozač neće skoro.

E sad, da li kamionu uvek ide i polismen da piše kaznu i ako da zašto nije, to ne znam. Jel u pauku sedi i saobraćajac uvek?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...