Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam samo koliko puta se ovako nesto desavlao. Doduse ne na Balkanu, ali na Zapadu, Americi...
Kakav je zivot tih ljudi posle ovih tragedija... Strasno.

Link to comment
21 minutes ago, Jumanji said:

Ne znam samo koliko puta se ovako nesto desavlao. Doduse ne na Balkanu, ali na Zapadu, Americi...
Kakav je zivot tih ljudi posle ovih tragedija... Strasno.

 

citao sam o nekoliko slucajeva u usa gde su uglavno roditelji bili pod dejstvom narkotika ali koliko sam razumeo ovaj je bio trezan. bilokako, ne znas koga vise da zalis, deteta ili roditelja, jebeno strasno :sad:

Link to comment

Zatamnjena stakla :frust:

Jeste bizaran detalj ali za dodatno :frust:

Ali nešto mi je u glavi da ovo nije prvi slučaj kod nas u poslednjih desetak godina :ph34r:

Link to comment
14 minutes ago, James Marshall said:

Zatamnjena stakla :frust:

Jeste bizaran detalj ali za dodatno :frust:

Ali nešto mi je u glavi da ovo nije prvi slučaj kod nas u poslednjih desetak godina :ph34r:

 

isto, nisam bas siguran ali mislim da je bio jos jedan slican slucaj

Link to comment
 
citao sam o nekoliko slucajeva u usa gde su uglavno roditelji bili pod dejstvom narkotika ali koliko sam razumeo ovaj je bio trezan. bilokako, ne znas koga vise da zalis, deteta ili roditelja, jebeno strasno :sad:
I Austriji mislim identicno skoro, otac zaboravio, ali jos manje dete i otisao na posao :(
Link to comment

u NS su roditelji ostavili dete u autu na parkingu i otišli na Spens da gledaju košarku. Eurobasket 2005. godine. Srećom je neko od prolaznka primetio dete u autu i pozvao policiju, pa se sve dobro završilo. Bilo je u svim vestima.

Link to comment

Ali ima ta nesto, ta opterecenost savremenog coveka, poslom pre svega. Moj brat ostavio klinca pored auta, seo i krenuo. On 3 godine.
Da nije vrisnuo iz petnih zila, ostavi on dete i to pored izuzetno prometne saobracajnice. Deset dana nije mogao da dodje sebi sta mu bi.

Mada naravno uvek ima neodgovornih i budala svakakvih. Cuj otisli na basket, strasno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Ali nešto mi je u glavi da ovo nije prvi slučaj kod nas u poslednjih desetak godina :ph34r:

bilo pre par godina u Istri negde, sećam se i ja. 

ne znam, ne razumem kako se ovo desi. palo mi je na pamet da im ovo nije bila dnevna praksa, tipa mama ga je vodila u vrtić pa otac nije baždaren na taj metod jutarnje rutine i mozak mu je black outovao iz ko zna kog razloga.

završiće u ludnici.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

ne znam, ne razumem kako se ovo desi. palo mi je na pamet da im ovo nije bila dnevna praksa, tipa mama ga je vodila u vrtić pa otac nije baždaren na taj metod jutarnje rutine i mozak mu je black outovao iz ko zna kog razloga.

završiće u ludnici.

 

Mediji pišu da jeste otac vodio dete svako jutro u vrtić, a da je tog jutra, u trenutku dok je vozio dete ka vrtiću, dobio hitan poziv da se javi u kasarnu (otac je profesionalni vojnik). Kako je moguće da ga je to toliko omelo da zaboravi na dete, nije mi jasno.

 

U svakom slučaju, strašno.

  • Tužno 1
Link to comment

Realno senzor na sve sto se mrda ili dise u autu, nakon zaustavljanja motora i otvaranja-zatvaranja svih vrata. Ako treba i neko ad hoc resenje za starije modele.

 

Sad noviji automobili imaju ono cudo sto zavija za nevezivanje.

 

Ne bio mu(im) niko u kozi. Strasna tragedija.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Mene je isto isprepadao Amer jedan koji je valjda znao nekog kome se to dogodilo.

Meni je delovalo kao americko preseravanje ali zasto i najmanje rizikovati.

Zena i ja imamo sistem od tada da cim ih ostavim, javim ko ih je preuzeo u vrticu.

 

Bila je ispovest jedne zene u NY Timesu cini mi se pre mozda 2,3 godine.

Vrlo slican slucaj.  Ogromna kolicina stresa, hitan poziv u kancelariju nakon  sto je pokupila dorucak iz neke prodavnice na putu u vrtic i to je izgleda izbacilo iz rutine.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...