Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    813

  • radisa

    731

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kapiram da će bolest čudnovato da se povuče za 7 do 10 dana, zahvaljujući srebrnoj vodi
pa znam al prvih 5 ce da boli da se useresh, a moze i da skrene na drugo mesto. ushi su na glavi, ja se sushima ne igram :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
13 hours ago, gospa buba said:

pa znam al prvih 5 ce da boli da se useresh, a moze i da skrene na drugo mesto. ushi su na glavi, ja se sushima ne igram :dry:

sent from bubamoto
 

To sto boli je reakcija na srebrnu vodu nista ne znas. 

Link to comment

Prvo, rekli smo da nećemo da linkujemo Blic.

 

Drugo, lik ima 35 godina što znači da "k" od Košara nije video. Ako se javno ložio na Košare to nam ama baš ništa ne govori o Košarama.

Link to comment

Да одморите на кратко од српског дума, ево мало увозног...

 

Турска, као што вам је можда познато, традиционално муку мучи са насиљем над женама и пратећим фемицидом. Сваке године када ударе врућине чека се неки нови хорор, боље да не знате чега је све било у прошлости.

 

Елем, пре неки дан жена која је оставила мужа насилника седи са ћерком у донерџиници и овај их ту пронађе. Пред њиховом ћерком пререже жени врат и јуначки побегне. Несрећна жена није умрла одмах већ је искрварила за неколико минута. Успела је да се дотетура до врата док ју је ћерка грлила онако крваву и викала: "Мама, молим те немој да умреш!". Узалуд...

 

(Два дана раније негде на истоку је још једну жену, мајку двоје деце, пронашао остављени насилник. Овај је повео и појачање тј. оца, а овај је понео са собом сачмару, и даље можете да претпоставите...)

 

Е, сад, горе наведено није потпун дум. Потпун дум наилази овог викенда и то у два чина.

 

Први чин: како знамо за оне потресне детаље горе наведеног убиства? Па, тако што је јауке преклане жене и вапаје њене ћерке забележила сигурносна камера у бифеу, све са звуком. Сцена је неописиво језива и ако је неки од српских порталаtm буде линковао немојте случајно да се зезнете и да погледате. Узалуд удружења психијатара апелују да се такви ужаси не пуштају у јавност, када олош нањуши кликове ту помоћи нема. Докле смо на крају дошли? Па, дотле да је јавност опет испиздела до максимума, да су друштвене мреже усијане од захтева властима да нешто предузму, да по телевизијама дефилују армије експератаtm међу којима наравно нема једне једине жене, и да порталиtm искусно шерују хештагове посвећене убијеној жени а одмах поред тих хештегова без трунке блама ембедују видео снимак из бифеа. Неколико протестних шетњи овог викенда су се малте не претвориле у протестне шетње против кликбајт медија и зла које шире.

 

Други чин: пошто нема ко се није огласио поводом овога, национална фудбалска федерација је решила да такође допринесе и одлучила да све утакмице фудбалске лиге овог викенда почну минутом ћутања. Клубови су подржали, играчи су јавно подржали, националисти су подржали, сви су подржали. Почело је у петак у Бешикташу и имало је одјек јер на тај стадион (и на већину других) ипак долази колико-толико цивилизован свет. Пробајте да замислите минут ћутања на крцатом стадиону док је на огромним екранима који очи избијају исписано име жртве а испод њега визуализована суза са хештагом #маманемојдаумреш. Озбиљно ми није било добро...

 

... а онда је на ред дошао североисток земље и надалеко познати град Трабзон. Гледали сте почетак "Лепоте порока", је ли тако? Е, ако јесте, узмите ту сцену са маљем, али не уметнички слободно као Живко Николић него за право и буквално, па убризгајте у њу неке хеви стероиде, и добићете менталитет који доминира у овом граду и регији. И тако дошла утакмица, дошао минут ћутања, на екранима се све оно исто појавило, а стадион - и то сви до последњег, не један сектор или једна трибина него буквално сви - истог тренутка громогласно одговори урлањем: "Напред Трабзон!"

 

https://twitter.com/eemirgs/status/1165661066057146371?s=21

 

Комплетно ми је пресео викенд.

Link to comment

Pa..kanda su mene prethodno nadjacali stereotipi cim nisam previse iznenadjen.

Mada..ako kod nas malo zadjes u provinciju, cuces kako se pljuju sigurne kuce i novi zakon koji sankcionise nasilje nad zenama.

 

U istim govnima klijamo.

Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

Prvo, rekli smo da nećemo da linkujemo Blic.

 

Drugo, lik ima 35 godina što znači da "k" od Košara nije video. Ako se javno ložio na Košare to nam ama baš ništa ne govori o Košarama.

 

 Nisam znao za blic, izvinjavam se. 

 

Sto se tice Koshara, zasad nepogresivo svaka osoba koju poznajem a da se lozi na herojstvo i sharuje ga je tezak retard i uglavnom siledzija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...