Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

a sad sam pricala s tipom koji vodi jedan drugi lab gde cu isto aplicirati, koji je nakon razgovora rekao: hm, ja sam u komisiji i za prvi lab, mozda mozemo da organizujemo zajednicki intervju za obe pozicije? ekeke.

znash shta zeno, ti sad ovo ima da razbijesh! ja ne vidim drugi ishod -_-

Link to comment

jel moze to da se... to, monetizuje? :unsure:

 

mislim, negde mi je jasno da moze, samo odbijam da se sazivim sa nekim nivoima tehnologije (valjda na istom nivou na kom odbijam da imam net na telefonu :unsure:)

Link to comment

Sve moze da se monetizuje ako napravis da bude viralno. Tako npr ako ne mozes da nadjes poso sa phdem, odstampas isti u obliku smokvinog lista, pokrijes sramotu s tim (ostalo pixelizujes) i tako protrcis centrom grada (u idealnom slucaju Times Squarea). Na Youtubeu ofkors.Ili npr gadjas rektora cipelom na konferenciji za stampu. Ti radovi. :D

Link to comment

ju ovde se baš razvila neka priča

 

žao mi je što prekidam, samo htedoh da javim da je na kraju norveške balade zadrti™ profesor odlučio "kad ne možeš da ih pobediš pridruži im se" ;)

  

 

E i neka ste ga tihavodabregizronile.

 

 

 

huzzah!

 

moj vocap, prijavila sam se na jedan drugi postdoc i javili mi juce da dodjem na intervju, krajem meseca. ima nade, bar do kraja meseca :D

Evo, ja ti ovde držim i ručne i nožne prste prekrštene. A ajte i vi meni. Valja se. ^_^

Link to comment

Sve moze da se monetizuje ako napravis da bude viralno. Tako npr ako ne mozes da nadjes poso sa phdem, odstampas isti u obliku smokvinog lista, pokrijes sramotu s tim (ostalo pixelizujes) i tako protrcis centrom grada (u idealnom slucaju Times Squarea). Na Youtubeu ofkors.Ili npr gadjas rektora cipelom na konferenciji za stampu. Ti radovi. :D

kapiram. ja sam htela da svoj finalini izbor u zvanje (i besmislene personalne peripetije koje ga prate) obelezim javnim heklanjem sharene vune na nauchnom vecu, al sad vishe nisam toliko sigurna da ne bi bilo vishe shtete nego koristi ^_^

 

zadjabe stejtment :cry:

 

 Evo, ja ti ovde držim i ručne i nožne prste prekrštene. A ajte i vi meni. Valja se. ^_^

neshto od toga sigurno i boli :lolol:

Link to comment

ubicu se ako mi i ovo propadne :lol:

 

Ne bi trebalo da propadne pošto tačno znaš gde si (mogla bih da se kladim na svoj utisak). 

 

kapiram. ja sam htela da svoj finalini izbor u zvanje (i besmislene personalne peripetije koje ga prate) obelezim javnim heklanjem sharene vune na nauchnom vecu, al sad vishe nisam toliko sigurna da ne bi bilo vishe shtete nego koristi ^_^

 

zadjabe stejtment :cry:

 

neshto od toga sigurno i boli :lolol:

 

:lolol: Imala sam nešto drugačije, premda ne manje inovativne ili koloritnopitoreskne ideje, alialiali ipak nemoj ukoliko očekuješ minimum prepoznavanja. 

Link to comment

 

Evo, ja ti ovde držim i ručne i nožne prste prekrštene. A ajte i vi meni. Valja se. ^_^

držimo svi svima ^_^

 

tj meni zasad ne treba, ali kad mi bude trebalo setite me se ;-)

Link to comment

Ne bi trebalo da propadne pošto tačno znaš gde si (mogla bih da se kladim na svoj utisak). 

 

 

:lolol: Imala sam nešto drugačije, premda ne manje inovativne ili koloritnopitoreskne ideje, alialiali ipak nemoj ukoliko očekuješ minimum prepoznavanja. 

svesna sam u potpunosti. bolje savetnik doveka, nego interesantna 2 sata ^_^

 

izašao je izvesni časopis vol. 2/2011 sa mojim člankom u njemu... ja skroz zaboravio na to :fantom:

auu, objavljujesh i u proshlosti. choveche, pa ti si chovek je zver :lolol:

Link to comment

e a i približava se momenat kad ću konačno moći da napišem ono o onome što smo ono pričali  ^_^

 

e, jel odštampana ona knjiga o 1sr?

 

 

edit:

 

 

izašao je izvesni časopis vol. 2/2011 sa mojim člankom u njemu... ja skroz zaboravio na to  :fantom:

boli te, bar neće ući u evaluaciju.  :dry:

Edited by Prospero
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...