Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

  1. 1. Da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene?

    • Da
    • Ne
    • Ne znam
    • Ne razumem
    • Sta tacno podrazumevas pod muskarcem?
    • Sta tacno podrazumevas pod zenom?
    • Sta tacno podrazumevas pod prijateljstvom?
    • Sta tacno podrazumevas pod mogucem?
    • Odjebi, dokoni imbecilu
    • Vise jedan


Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Можно. Имам другарицу већ дужи низ година, и стварно се супер слажемо. Никад ништа није било међу нама. Она мени прича о момцима, ја њој о дјевојкама.Имам још пар другарица, али ту је већ оно што цмрљ рече.

Link to comment

Sad se setih da imam jednu bas dobru drugaricu prema kojoj ne osecam seksualne nagone. Znamo se od pre 10ak godina iz teretane a par godina posle toga smo postali bas dobri, i ostali nakon sto je dobila posao u Beogradu. Lepa je i prilicno zgodna (iako mozda malo mrsava za moj ukus) ali fazon je valjda u tome sto je mnogo fina i kulturna, pred njom skoro da uopste ne psujem, eventualno nekad kazem "sranje" ili "jebiga". Mada bi mi bilo bolje da se lozim na nju nego na kojekakve butikasice, posto ima platu od hiljadu i po ojra.

Link to comment
Sad se setih da imam jednu bas dobru drugaricu prema kojoj ne osecam seksualne nagone. Znamo se od pre 10ak godina iz teretane a par godina posle toga smo postali bas dobri, i ostali nakon sto je dobila posao u Beogradu. Lepa je i prilicno zgodna (iako mozda malo mrsava za moj ukus) ali fazon je valjda u tome sto je mnogo fina i kulturna, pred njom skoro da uopste ne psujem, eventualno nekad kazem "sranje" ili "jebiga". Mada bi mi bilo bolje da se lozim na nju nego na kojekakve butikasice, posto ima platu od hiljadu i po ojra.
....,ali kako, kada kazes:
imam velik nos, para nemam...
..., a pritom imas veliki nos!!? zna se sta fine i kulturne vole i cene. (...ebiga) Edited by burazer
Link to comment

moja nicim dokazana teorija, kaze da u musko-zenskim odnosima postoji kritican period (nesto kao u razvojnoj psihologiji) da to postane vise od prijateljstva. kada on prodje, moze da traje koliko hoces.

Link to comment
+1Letos sam jedva izdržao da ne skočim na Milogleda dok smo sabijali jeftino pivo u Bristolu. Sad ga ne bih ni štapom.
ih, ne bi¿ porasce ti rep koliko lazes.interesantno je to u vezi skakanja i Milogleda, nije prvi put da cujem.
Link to comment
Znaci, zaljubljivanje i ljubav se svode na merenje dubine dzepa i fizickog izgleda? :fantom: Mislim da zato ima tako puno razvoda, a i oni sto se ne razvode zive na odstojanju.
brak je u velikoj meri interesna zajednica muskarca i zene a tako ce da bude i sa pederima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...