Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

Nije prestolonaslednička titula jedina privilegija koja se dobija prostim činom rođenja. Neko dobije krunu, nego dobre roditelje, neko loše, neko network koji će ga jednog dana zaposliti i oženiti, neko samo šupu itd.

 

mozes li da malo razmislis o ovom postu? 

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

@čekmeže

A čekaj, ok ti je da dvogodišnje dete ima sva prava i privilegije zato što je nečiji sin?

 

(Ne vidim nikakvu razliku između toga, kako rođenjem dobijaš neke privilegije, tako ih u slučaju velikih lomova i gubiš.)

Sva prava ima svačiji sin. Privilegije ima nečiji sin. Ok je da im oduzmeš privilegije, postali smo republika, ali na osnovu čega mu oduzimaš osnovna prava? Ah da, zaboravio sam, njegov deda je uveo Obznanu ali on je mrtav pa ćemo da kaznimo njegovog unuka 1 Ukazom.

Link to comment

Ne znam cemu sad ta gorcina? Rejoice, istorijska nepravda je ispravljena, ovo je veliko vreme za Srbiju. 

Link to comment

Ma neka im ga Aca, kakav on, takvi i acobranitelji, boljeg nisu ni zasluzili  :fantom:

Kakvi monarhisti i legalisti, takav i monarh  :isuse:

 

Vala,  komunjare su bile časni naslednici Karađorđevića, ni od jednih ni od drugih se nikada nećemo oporaviti. Mi nemamo istoriju, nego niz katastrofa.

Link to comment

Vala,  komunjare su bile časni naslednici Karađorđevića, ni od jednih ni od drugih se nikada nećemo oporaviti. Mi nemamo istoriju, nego niz katastrofa.

Dobro onda.

Sad barem imamo opravdanje za sve, boli nas...

Link to comment

da li ti razumes znacenje reci privilegija?

 

Zato je tu vikipedija

 

Privilege is the sociological concept that some groups of people have advantages relative to other groups. The term is commonly used in the context of social inequality, particularly with regards to race, gender, age, sexual orientation, disability and social class.[1] Specific elements of privilege may be financial or material such as access to housing, education, and jobs,[1] as well as others that are emotional or psychological, such as a sense of personal self-confidence and comfort, or having a sense of belonging or worth in society.[2] It began as an academic concept, but has since become popular outside of academia.[3]

Link to comment

Vala,  komunjare su bile časni naslednici Karađorđevića, ni od jednih ni od drugih se nikada nećemo oporaviti. Mi nemamo istoriju, nego niz katastrofa.

 

Baš to.

Link to comment

Dobro onda.

Sad barem imamo opravdanje za sve, boli nas...

 

Opravdanja ne priznajem, ne vidim njihovu svrhu. 

Link to comment

A ono, doslednost i te neke priče? Građaninu Karađorđeviću A. je oduzeto državljanstvo jer je bio dvogodišnji član porodice™. Mislim, između toga i Srbi su genocidan narod tanka je granica, ako se razumemo.

 

Probajte (oponenti) da se držite zakona kao pijan plota, 'oće to ponekad da bude OK.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...