Jump to content
IGNORED

kako ste se evakuisali


le petit nicolas

Recommended Posts

bice da mi je bas deracina na Surcinu i informacija koliko kosta i koliko je uzasno komplikovana procedura slanja necijih stvari u ovom slucaju iz EU u Srbiju bila na pameti kad sam rekla samo ves i cetkica za zubeopet gledam sa sestrom cene svega i svacega da se covek okuci ovdeIKEA ima dva START paketa za kuhinju - svaki po 100-ak E a u njima SVE za 6 osoba - serpe, lonci, poklopci, tanjiri escajg...ma NISTA, apsolutno nista ti u kuhinji nece trebati sa t dva sjajno zapakovana paketasto se dece tice - cenim da ce im nova zemlja biti toliko zanimljiva i lepa da ce brzo zaboraviti svoje vozicebtw, uvek mogu da ostanu kod bake i deke pa da im se raduju i da znaju da su na sigurnom
Ovde moram da se (iz licnog iskustva) slozim sa modesty od pocetka do kraja!Tacno, IKEA ima start-pakete koji su jeftini i pokrivaju sve potrebe u kuhinji. Ostalo se nekim cudom uvek nekako nakupi kao sto sam vec ranje rekla. Takodje sam vec ranije rekla (a i modesty potvrdjuje) da je u novoj zemlji toliko novih utisaka da se nema vremena ni potrebe za necim ostavljenim. Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
O, pa ovo je namenska tema s predumišljajem?Čestitamoooooo! jumpy.gif
Jeste ... treba CESTITATI!A la petite ce tek kad stigne na svoju odrednicu shvatiti sve ove savete o "netrebanju" mnogo prtljaga :lol: Sto se vise razmislja o pakovanju to komplikovanije. Treba samo zazmuriti i skociti!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...