Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Tako je. Po ovom već linkovanom članku s kraja oktobra prošle godine, potpuno useljenje i prelazak na HD slede tek krajem novembra, 6 godina nakon početka gradnje nove zgrade.

 

Quote

[Vršilac dužnosti generalnog direktora RTV-a Jožef] Klemova procena „o 4. kvartalu 2023.“ kao krajnjem roku za završetak preseljenja, ili [poverenik Sindikata Nezavisnost u RTV-u Darko] Šperova, nešto preciznija, o „septembru iduće godine“, manje-više su u skladu s procenama koje je izneo izvor VOICE-a iz RTV-a, po kojoj će završetak preseljenja i početak emitovanja TV programa u HD tehnologiji svečano biti ozvaničen za Dan RTV-a, 29. novembra 2023. godine.

Drugim rečima – čitav RTV naći će se pod istim krovom šest godina nakon svečanog početka izgradnje novog objekta.

https://voice.org.rs/rtv-zavrsetak-preseljenja-u-novu-zgradu-tek-na-jesen-iduce-godine-video/

Edited by vememah
Link to comment

Oni sad "pokusavaju" da izaberu novog direktora ovaj Klem je odavno trebalo da ide u penziju i imena koja cirkulisu su jeziva!
Od pulena Trece Srbije (ili kako se vec zovu) do "starih znanaca" onog Karadzica sto je nekad bio u REM-u...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kakav cirkus!

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/344513/Opozicija-trazi-smenu-Upravnog-odbora-RTV-Napravili-cirkus-vd-direktora-smenili-posle-sest-sati.html

"Njoj je mandat trajao manje od šest sati jer je već u večernjim satima poništena odluka o postavljenju. Sadašnjem v.d. Jožefu Klemu, koji za 15 dana ispunjava uslove za penziju, naređeno je da povuče ostavku",



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Cenim da ce ovi iz UO da kazu da nisu znali da je J.Klem povukao ostavku...

Kljucno je pitanje za koga cuvaju to mesto ili koje kombine finansijskog muljanja moraju jos da se odrade pa da J.Klem ide u penziju...

Link to comment

Zanimljivo da je i RTS od danas prestao da emituje Dnevnik RTV 1. Da li zbog letnje šeme ili je nešto drugo u pitanju...

Mislim da su ranije tokom leta emitovali to.

Link to comment

Mislim da Klem prosto nije spreman da ode, a mnogo je jak igrač. Bio sam prisutan kad se jednom uvredio jer su mu rekli da je povezan sa nekom strankom... "Ja povezan sa ... strankom? Pa ja sam od onih što izmišljaju te stranke!"

Link to comment
Mislim da Klem prosto nije spreman da ode, a mnogo je jak igrač. Bio sam prisutan kad se jednom uvredio jer su mu rekli da je povezan sa nekom strankom... "Ja povezan sa ... strankom? Pa ja sam od onih što izmišljaju te stranke!"

Ne bre on je njima najavio da ide u penziju, zato su debili iz UO i pokrenuli izbor nekog umesto njega. Da ima ko da "potpiše plate".
To je toliki raspad tamo da samo on ima "deponovan potpis".
Kvaliteta cirkus...
Koga interesuje još toga nek traž "saopštenja" koja na FB piše Darko Šper



....shiit has hit the fan.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Prelaze u novu zgradu.

Malo im je frka pošto su ove "informativne" emisije zadnje što preseljavaju u novu zgradu.

Pravi ugao je već danas išao u HD ali to se radu u BG u "budžaku"..

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...