Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Pa ne znam, ona je meni isuviše ozbiljno novinarsko ime da bi se bavila poslom koji bi je ovde očekivao. Zato mi i cela priča još uvek zvuči veoma čudno, ali nije nemoguće da hoće da se skloni na neko vreme.

Link to comment

Nema sta da bude cudno. Zna se sta je ceka kad padne pokrajinska vlast i kad se SNS docepa RTV-a. Izmedju sigurne buducnosti i neizvesne buducnosti, nije tesko izabrati.

Link to comment
  • 1 month later...

potvrdiše, biće umesto one emisije
 

Dosadašnja novinarka Radiotelevizije B-92 iz Beograda Ljubica Gojgić od 4. maja imaće autorsku emisiju na Radioteleviziji Vojvodine (RTV), najavio je danas direktor Televizije Vojvodina, Slobodan Arežina.

Arežina je za agenciju Beta rekao da će emisija "Pravi ugao" biti emitovana od ponedeljka do četvrtka, u 17.20 sati, odnosno posle Dnevnika na prvom programu RTV.

 

Link to comment

Mene samo plaši da će sve ovo, pa i trenutni kvalitet RTV-a, da ode u kurac nakon pokrajinskih izbora, i da će se par ovih dobrih novinara spremati za novi transfer.  :(

Link to comment

Logičan epilog: Buba Gojgić na RTV ...

 

Ali, lepo kaže g-din Džejms Maršal - posle pokrajinskih izbora sledi brutalna osveta nazadnjaka prema RTV-u, tu neće ni kamen na kamenu ostati ... Neki će sami pobeći, a neki će biti skrajnuti ili oterani, sve po receptu koji je uspešno primenjen na Studiju BOT-u ...

 

To će biti završetak ne samo informativnog programa na koji su nas navikli nego i njihovog najpoznatijeg brenda - "Državnog posla"

Edited by stoka
Link to comment

Mene samo plaši da će sve ovo, pa i trenutni kvalitet RTV-a, da ode u kurac nakon pokrajinskih izbora, i da će se par ovih dobrih novinara spremati za novi transfer.  :(

Gde? N1 i Arapi? Nema nigde više :(

Link to comment

ma nema frke, biće sigurno bar nekoliko opštinskih televizija gde će okupiti  :fantom:

 

(nek se ljudi bore dok ima audio-video prozora, nije banda baš toliko svemoćna nit je narod baš toliko zatupljen - Studio B sada sigurno da jedva i članovi  njihovih porodica mogu da gledaju, uz šaku uzaludnika)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...