Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

To je ovaj turnir o kom ja pišem. Mislim da su na ovom snimku juniori. Ili su neke kvalifikacije. Momci u crno-crvenim dresovima igraju u kategoriji juniora na turnirima, jedni su od boljih.

Evo finalne utakmice:

 

Edited by smooth.Op
Link to comment

Meni ovo totalno negledljivo i dalje, valjda ocekujem previse, neki NBA kvalitet i kucanja a ne puko prangijanje dvojki do iznemoglosti + obicna polaganja cak i kad neko ostane sam ispred kosa. I ne kontam ovo pravilo kad se udje u bonus, dobiju se dva bacanja i posed posle toga, bezveze. Npr. pri rezultatu valjda 20:16 Majstorovic umesto da pusti ovog nekog da polozi lagano i da imaju napad za pobedu, on pravi faul i ovi daju dva bacanja i vracaju se skroz, malo je falilo da okrenu. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 1 month later...

Ekipa Uba osvojila zavrsni Masters pobedivsi ekipu Beca u finalu. Bio je to sukob dva brata...

 

 

Sa starijim Stojacicem Bec je mnogo ozbiljna ekipa i prva ekipa koja u kontinuitetu moze nasim ekipama da parira i bude bolja.

Titulu Ubu je doneo Barac, on uopste ne sutira spolja ali je juce sutirao i sve pogodio.

Edited by pasha
  • +1 1
Link to comment
  • 5 months later...
18 minutes ago, Djuro said:

sta Strahinja pocini Francuzima, cccc....

pogledajte 2 zadnja minuta - od 11:15. do 21:16.

 

(pocelo svetsko prvenstvo, u Becu)

Video sam sinoc na instagramu ju ju ju :hail:

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

Sutra polufinale sa Letonijom, u 15:40.

bice cupavo.

Danas igrali protiv austrije? Videh kolaz Stojacicevih bravura i kos za pobedu, sad cu da vrnem na youtubeu.

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...