Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Bulut bog basketa? Izmasio se lik na kraju samo tako, da nije bilo one smesne odbrane Poljaka u zadnje dve sekunde i srecnog kosa Majstorovica, moglo je biti svasta. Majstorovic je bog basketa kod nas, ubedljivo najkorisniji.

 

Inace, i dalje imam utisak da je ovo teski amaterizam i da bi 3 random lika iz KK Tamis dobila ove rutinski.

Link to comment
56 minutes ago, Zli Gli said:

Bulut bog basketa? Izmasio se lik na kraju samo tako, da nije bilo one smesne odbrane Poljaka u zadnje dve sekunde i srecnog kosa Majstorovica, moglo je biti svasta. Majstorovic je bog basketa kod nas, ubedljivo najkorisniji.

 

Inace, i dalje imam utisak da je ovo teski amaterizam i da bi 3 random lika iz KK Tamis dobila ove rutinski.

 

pošto u tamišu ne da nema para nego ni blizu, ne vidim šta sprečava ta 3 lika da krenu da igraju 3x3 i uzmu sebi neki keš

 

ili možda, samo možda, to nije baš tako kako zamišljaš

Edited by theanswer
Link to comment

Izvinjavam se obojici, to je samo moje misljenje. Internet je, valjda se sme. Sve je nekako usporeno, kilavo, jedino dobro je sto se pusta dosta kontakta ali opet, previse debelih mlitavih nikakvih likova, niko tu ne moze da skoci... Jordan se kotira na 13. mestu u svetu, Mongolija igra cetvrtfinale ili sta vec, Holandija u finalu a Amera nigde... Mnogo je, kume.

Link to comment

kotira se i švajcarska kao šesta na fifa rang listi u fudbalu, rang liste su uglavnom smešne u svim kolektivnim sportovima

 

kada bude poznat sistem kvalifikacija za OI i ostalo, siguran sam da ćeš videti ekipe u dosta jačim sastavima. holandija je sasvim solidna ekipa.

Link to comment
2 minutes ago, Host said:

Jel ima kesa u basketu? Sta rade ti ljudi van takmicenja?

 

nema keša ako ne uzimaš turnire, ali nema keša ni u košarci. mislim da ljudi nisu svesni koliko su plaćeni naši igrači u kls. a sezona im traje otprilike ko basketaška isto. pretpostavka iz gore posta je ipak da bi ta 3 lika bila bolja od buluta i ekipe, onda ima keša. 

Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

bulut i ekipa je uzela 120k dolara prošle sezone, liman 80, zemun 60, bgd 6. 

 

Stim da su prošle godine Limanci igrali bez nekih posebnih priprema i treninga za razliku od ove godine gde su ozbiljnije prišli svemu. Stefan je i prestao da igra KLS zbog 3x3 a prošle sezone je bio najbolji igrač te druge lige...

Link to comment
39 minutes ago, theanswer said:

 

nema keša ako ne uzimaš turnire, ali nema keša ni u košarci. mislim da ljudi nisu svesni koliko su plaćeni naši igrači u kls. a sezona im traje otprilike ko basketaška isto. pretpostavka iz gore posta je ipak da bi ta 3 lika bila bolja od buluta i ekipe, onda ima keša. 

 

Slozili smo se da ce sve biti mnogo jasnije kad se svi naloze zbog OI, do tada ce meni ovo sve i dalje biti jako lose a tebi do jaja, i to je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...