Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

mada realno, to i nema veze sa fudbalom. kafala sistem je jedno od najvećih zala savremenog čovečanstva i arapskim despotijama želim sve najgore

Link to comment

pa sad citam, jedan radnik na dva dana. 

to je ubijanje robova, nista manje od toga. 

 

jeste. ali gresis u tvrdnji da ljude zabole. velika se prasina digla i postoji velika sansa da pod pritiskom fudbalske javnosti Katar izgubi domacinstvo

Link to comment

koliko ja vidim, ovo cudo je tek pocelo da se rasplice i bio bih jako zacudjen da se ne dese neka ogromna tumbanja.

Link to comment

neverovatno je kako do sada nisu izgubili domacinstvo. ko zna koliko love su lupili ovim lopovima.

 

citiraću D. Goldblata, koga sam imao prilike da slušam na jednoj konferenciji

 

FIFA je jedna od najgorih organizacija na svetu, gora je možda jedino Al Kaida

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

ma ko zna koliki je novac otisao na kupovinu domacinstva.

zbog visokih temperatura je opcija bila da se igra u zimskom periodu, kada su sva prvenstva i evropska fudbalska takmicenja u toku, pa bi se ogromne izmene pravile.

 

edit. sad vidim da su vec odlucili.  :isuse:

 

FIFA's executive committee has decided that the 2022 World Cup final will be held on Dec. 18, world football's organizing body confirmed on Thursday.

The climax of the winter World Cup will take place a week before Christmas. The final, set for a Sunday, is also Qatar's National Day, a celebration of independence.

Edited by Takeshi
Link to comment

jeste. ali gresis u tvrdnji da ljude zabole. velika se prasina digla i postoji velika sansa da pod pritiskom fudbalske javnosti Katar izgubi domacinstvo

Ako se to i desi, moj utisak je da ce se desiti zbog mnogo prozaicnijih stvari od brige za zivotima ljudi na gradjevinama u Kataru.

 

Ljudima viae smeta to sto se igra u NOV i DEC i sto ce morati prvenstva da se pomeraju.

Link to comment

Ako se to i desi, moj utisak je da ce se desiti zbog mnogo prozaicnijih stvari od brige za zivotima ljudi na gradjevinama u Kataru.

 

Ljudima viae smeta to sto se igra u NOV i DEC i sto ce morati prvenstva da se pomeraju.

Спаја се лепо са корисним. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...