Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

smešan je džoni roten kao crtani film, ali bi daleko dogurali kada bi se sećali čega je sve bilo a sada više nema. mislim, ja 1976. šio cigansku zastavu sa japanskim motivom izlazećeg sunca sa kojom sa išao na sever marakane da navijam za grobare koji su igrali protiv dinama iz kijeva u revanšu KEŠ. tada se još uvek dešavalo da navijamo jedni za druge, sa svoje tribine i sa svojim rekvizitima. danas deluje kao naučna fantastika.

Link to comment

Da, kasne 70-te/rane 80-te su prelom, i ne samo kod nas, naravno. Ima tu materijala za 1 solidno istraživanje  ^_^ 

Edited by MancMellow
Link to comment

hoće da kaže da ovo na šta se mnogi od nas lože, kako je engleska pacifikovala huliganstvo i pretvorila fudbal u porodičnu zabavu, to sto mi imali ovde davno pre njih.

Link to comment

hoće da kaže da ovo na šta se mnogi od nas lože, kako je engleska pacifikovala huliganstvo i pretvorila fudbal u porodičnu zabavu, to sto mi imali ovde davno pre njih.

 

ko hoće da kaže? Pa onako, stvari su i u  Engleskoj krenule da se komplikuju  nekako u isto vreme tj da raste tzv tribalizam. 

Link to comment

ko hoće da kaže? Pa onako, stvari su i u  Engleskoj krenule da se komplikuju  nekako u isto vreme tj da raste tzv tribalizam. 

Па и то од места до места. И увоза стучњака са Севера™ који су на трибализму узгајани. :s_c:  Милвол и Праслинови тешко да су икад имали идеју породичне забаве. Кардиф и Свонси исто.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...