Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

Evo ovde bloga advokata devojaka Nikolaja Polozova gde je objavljeno pismo današnje pismo Marije Aljohine o tome šta se desilo posle čitanja presude i kako su devojke sprovedene u zatvor. Ako treba nešto da se pojasni s ruskog, tu sam.

После оглашения приговора нас в сопровождении конвоя и собак спустили в конвойное помещение, распределив по камерам. Спустя несколько минут конвойный попросил дать ему выписку из приговора, а еще через пару минут в камеру влетел спецназ и в нецензурной форме сказал собирать вещи, на мои просьбы дать время, последовала реакция в виде заламывания рук. Я нашла это очень странным, обычно с нами не обходились настолько грубо, значит был приказ. Был приказ доставить нас в автобусе полном спецназа, окруженном полицейскими легковушками и в сопровождении еще двух автобусов полных спецназа по так называемому "коридору" - специально "расчищенной" от пробок полосе на дорогах черех половину Москвы. Что это? Так не возят террористов и людей совершивших преступления против личности, но бросить на 3-х девушек такой ресурс означает только одно - страх. И это удивительно - видеть размах этого страха. Хочется верить, что все закончится хорошо, хотя происходящее говорит об обратном.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

ma zasto je u koliziji zelja da se izgleda kao prepicka (kakva rec :piggy: ) i sirotinja?pa jesi ti nekad bio u nekom favelolikom kraju beograda, ako ne u pravoj faveli?
Jao, ako ovako nastavite, topik može komotno na PZD. Prvo ovo da aktivistkinje ne treba da teže ka tome da budu lepe i negovane (ili, kako Kauboj kaže, prepičke) jer to valjda obesmišljava njihovu borbu,
jebemmu ovaj forum je minsko polje. Nagazis na naizgled bezopasni busen i ode noga. Nisam rekao da ne treba da budu lepe i negovane, samo sam iz dokolice komentarisao video klip uz kokice i pepsi. Neka budu kakve hoce, meni se bas dopadaju (rec prepichka sam cuo u gradskom prevozu, pricali neki fini momci o nekoj pevaljci valjda, svidela mi se i uvrstio sam je u vokabular) Edited by CowBoy
Link to comment
(rec prepichka sam cuo u gradskom prevozu, pricali neki fini momci o nekoj pevaljci valjda, svidela mi se i uvrstio sam je u vokabular)
Pazi, samo, da zbog toga ne budeš kulpabilizovan.
Link to comment
je l' hoces da kazes da sam postavila pitanje na koje ne znas odgovor?gde je onaj smajli sto izvodi trbushni ples???
Ja hoću smajli sa ovom u lila obučenom kako izvodi trbušni ples.
Link to comment

@ šimeja hoću smajli sa smiljinom rukom iz groba (nesto kao ruka sisi spejsik u keri)a zapamticu ti ovu korpu za trbusni ples -_-lubo - je l se ona presvukla na ovoj slici? nije lila ...

Edited by gagorder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...