Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

nisam to ni pomislio :cry: samo sam komentarisao nesklad izmedju "pur bikoz ov ju" parole i zelje da se izgleda kao prepichka. A da je sminka generalno jeftina, jeste, nikad jeftinija :D
Pa, u čemu je nesklad?
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Jao, ako ovako nastavite, topik može komotno na PZD. Prvo ovo da aktivistkinje ne treba da teže ka tome da budu lepe i negovane (ili, kako Kauboj kaže, prepičke) jer to valjda obesmišljava njihovu borbu, pa onda insistiranje na privatnom vlasništvu nad verskim objektima.. Da se smeješ i da plačeš u isto vreme od silnog nerazumevanja i mašenja svih mogućih poenti. E da, ovo drugo me podsetilo na ono kad modovi i ini idu okolo i saopštavaju nam kako je forum 1 privatan posed.

Edited by sailorman
Link to comment
Pa nisam ja rekao da je patrijarh vlasnik RPC. CEO, u velikom broju slučajeva, nije vlasnik firme, ajde da banalizujemo. Ne mora čak ni da bude akcionar. Patrijarh ima jasne upravljačke funkcije, a jedna od njih je da iznosi stavove RPC o pojedinim pitanjima. Koliko je to njegov stav a koliko je stav Sinoda je tehničko pitanje i ne menja suštinu stvari spolja gledano. On je glava, bez obzira što je prvi među jednakima. Ne znam da li me razumeš.
ma nije problem sto on prica svoje ili sinodske stavove sa svoje partijarsijske govornice. u moru gluposti poput one da je zena nastala od adamovog rebra, ovo sa putinom je jos i korak napred.problem je sto drzava ulece da stiti te njegove stavove kao vernika (kada on brani putina), i kaznjava ekivalentne stavove vernica iz PR koje su na njihovu nesrecu bile protiv putina (sto je ocigledno razlog zasto su kaznjene)sto ce reci - drzava i njen (formalno sekularni) sud se stavljaju u sluzbu verskog suda i postaju verski sud, sto se lepo videlo iz presude. svaka druga rec je bila "bogohuljenje".ne znam da li me razumes, ali verska pitanja se resavaju na crkvenom sudu.da su poizbacivali PR iz crkve (jer su se usprostavile stavu "CEO".a) i da se na tome zavrsilo, ove teme ne bi ni bilo.i bitnije - one ne bi isle 2 godine u zatvor.
Link to comment
Da, kao i crkva. Ti ne vidiš apsurd insistiranja na privatnosti verskih objekata i foruma?
Vreme je da se na forumu sprovede toples akcija u znak protesta. Ko će prvi da pokaže dojke?edit:dojke Edited by slow
Link to comment
Vreme je da se na forumu sprovede toples akcija u znak protesta. Ko će prvi da pokaže sike?
WTMIL
:lol: "Dojke" mi je jos i podnosljivo, zvuci nekako medicinski, kao lekcija o dojenju iz skolskog udzbenika. Rec koja u meni izaziva salve neprijatnosti u bilo kom kontekstu, i zbog koje bih verovatno stavila na ignore listu, je "sike". Ili u deminutivu (jos gore, naravno) "sikice".
Link to comment
Vreme je da se na forumu sprovede toples akcija u znak protesta. Ko će prvi da pokaže dojke?
Da li si upravo forumašici na sasvim razuman komentar koji nije imao baš nikakve veze sa sisama, odgovorio "Show me your boobs!"? Kako si samo duhovit!
smyb Short for "Show me your boobs". Sometimes seen on political forums, in feminism related threads.Irate Feminazi poster: Women deserve equal pay for equal work!!Response from male poster: smyb!
Edited by Syme
Link to comment
Da li si upravo forumašici na sasvim razuman komentar koji nije imao baš nikakve veze sa sisama, odgovorio "Show me your boobs!"? Kako si samo duhovit!
To je generalni poziv. Možeš i ti da pokažeš dojku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...