Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Pa naravno, trema se ima u osnovnoj školi, pred kontolni na kome treba da popraviš keca iz matematike, ili na faksu pred ispit koji ti treba za uslov, ili pred školsku priredbu ("zbunite zavesu, spustio sam se!"), ili kad treba da pričaš
, ali nikako, nikako, po defaultu ne, ako si majka četvorogodišnje devojčice i čitaš završnu reč na suđenju na kome se odlučuje da li te bace u zatvor na sedam godina.E, sad, zašto ti misliš da ova apsolventkinja filozofije i dugogodišnja aktivistkinja ne može da sastavi pismeno i razumno obrazloženje svojih stavova - dakle ne Rat i mir, ne Kratku povest vremena, nego tek jedan dobar i pismen tekst u kome zastupa svoje stanovište - a s druge strane isto tako smatraš da je obdarena takvim nadljudskim sposobnostima, da u situaciji u kojoj bi svakom prosečnom čoveku klecala kolena od straha, ona po difoltu nema tremu, za mene je, priznajem, nerešive misterija.
Nema misterije, nema tremu jer je u show business-u već duže vremena, navikla je na eksplicitnost i egzibicionizam. Ko se hebe u performansu nema tremu kad čita tekst.
Link to comment
Nema misterije, nema tremu jer je u show business-u već duže vremena, navikla je na eksplicitnost i egzibicionizam. Ko se hebe u performansu nema tremu kad čita tekst.
Pa tako, brate, reci čiki gde te stvarno boli. Edited by Syme
Link to comment
Pa tako, brate, reci čiki gde te stvarno boli.
Pa pitao si za tremu, ima toga još. Ne znam da li si primetio da je ribi neviđeno dosadno dok čita tekst, da se na momente krajičkom usana smeška, i to u trenucima kad ništa nije smešno, kada čita traktat o slobodi.
Link to comment
Pa pitao si za tremu, ima toga još. Ne znam da li si primetio da je ribi neviđeno dosadno dok čita tekst, da se na momente krajičkom usana smeška, i to u trenucima kad ništa nije smešno, kada čita traktat o slobodi.
Sigurno već merka jebače za sledeći grupnjak (možda onog naočitog specnaza?), ili pak sneno sanjari o lezbejskim orgijama koje je čekaju u zatvoru. Edited by Syme
Link to comment

pa zena se jebala sa deckom na javno mestu. moze biti kinky ali nikako nije isto kada citas zavrsnu rec pred sudom za delo za koje ti je zaprecena kazna zatvora od 7 godina.slow ovo sto pises su budalastine. mislim slaba misao na svom vrhuncu. tu vrstu naivne sumnje u sve smo vec videli na topiku o cetnicima ali da li ovde mozemo makar da diskutujemo kao da svi akteri zapravo rade ono sto govore a ne da nagadjamo o njihovoj subjektivizaciji na osnovu facijalnih grimasa.

Edited by kim_philby
Link to comment

ok ovo se pretvara u one topike na kojima se okupi nekoliko zaludnih smaraca i gnjavi, gnjavi gnjavi dok ne obesmisli bilo kakvu diskusiju. kafanski telepata, jebote. dodje mi da se ispovracam u prisustvu ovako kolosalne gluposti.

Link to comment
Pa pitao si za tremu, ima toga još. Ne znam da li si primetio da je ribi neviđeno dosadno dok čita tekst, da se na momente krajičkom usana smeška, i to u trenucima kad ništa nije smešno, kada čita traktat o slobodi.
Tebi nije glupo da se ovako blamiras?
Link to comment
+1ne znam dokle ce vise..
dok i ovaj topic ne crkne u prisustvu sveznajucih, sveintuitivnih i nimalo naivnih ljudi koji pokazuju neke osobine koje ukazuju na zacetak psihoticnog poimanja stvarnosti (nista nije kao sto se cini, intuicija postaje objektivna stvarnost i tako dalje).
Link to comment
Sigurno već merka jebače za sledeći grupnjak (možda onog naočitog specnaza?), ili pak sneno sanjari o lezbejskim orgijama koje je čekaju u zatvoru.
Ima toga još. Sam tekst vrvi od takozvanih grešaka perspektive i vremenskih nedoslednosti, iz aviona se vidi da je tekst pisao neko ko je van rešetaka jer ima informacije koje mala jednostavno u zatvoru nema. I sami su se žalili da im je komunikacija sa klijentom onemogućena.
Link to comment
Ima toga još. Sam tekst vrvi od takozvanih grešaka perspektive i vremenskih nedoslednosti, iz aviona se vidi da je tekst pisao neko ko je van rešetaka jer ima informacije koje mala jednostavno u zatvoru nema. I sami su se žalili da im je komunikacija sa klijentom onemogućena.
dobro, rekao si sta si imao, ajde sada nemoj vise molim te.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...