Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

@luba:ovo je Kurajev all the way. on je harizmatik koji vec jako dugo misionari medju ruskim klincima, izuzetno koloritna osoba kojoj nije frka da ide uz kurac vladajucoj struji. ne cudi me da ovo smatra preterivanjem.inace potpuni offtopic ali mene je Kurajev na izvestan nacin odusevio kada je naduvao Srbe kurcem zbog toga sto su, kako je rekao, ubili Franca Ferdinanda da bi uvukli Ruse u Prvi svetski rat. ne kazem da je u pravu, vec ilustrujem potpunu ekscentricnost njegovih stavova.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-19297373
There were also pro-Pussy Riot protests in Paris, where demonstrators in Igor Stravinsky square chanted "Freedom", and in Kiev, where women protesters sawed down a wooden cross in a central square.Other shows of support took place in Belgrade, Berlin, Sofia, London, Dublin and Barcelona.
protest u bgd ispred putinove ambasade bi trebalo da je poceo u 5, nije bilo nikakvih drugih akcijaneko tamo?
Link to comment

- Putin se prikazao kao diktator mekog srca tražeći blage kazne- Rusko sudstvo se pokazalo kao, jelte, nezavisno- Svim potencijalnim protivnicima poslata jasna poruka- Rusija pokazala kako se s lakoćom nosi sa stranim pritiskom...Očekivano. Treba još dodati da je baš danas potvrđena stogodišnja zabrana gej parade. Sve u svemu, veliki dan za Rusiju i Srbiju.

Edited by Jolly Roger
Link to comment
- Putin se prikazao kao diktator mekog srca tražeći blage kazne- Rusko sudstvo se pokazalo kao, jelte, nezavisno- Svim potencijalnim protivnicima poslata jasna poruka- Rusija pokazala kako se s lakoćom nosi sa stranim pritiskom...Očekivano. Treba još dodati da je baš danas potvrđena stogodišnja zabrana gej parade. Sve u svemu, veliki dan za Rusiju i Srbiju.
Ovo boldavano je ludilo cinizma države: Putin "traži milost", ali sud je "nezavisan od vlasti" pa rebne 2 godine. :puke:
Link to comment
zna li neko, imaju li pravo na žalbu?
To ako ne pomogne, ništa neće.Hooliganism motivated by religious hatred.Čitam osnovu za presudu, ne verujem.
Link to comment
protest je otkazan, zbog, kako su rekli, nemogućnosti da se obezbedi skup..
hahahaha..to mi nije uopste palo na pamet,a tako logicnopussy dacic, a da, uplasio se 100ak ljudi koji bi dosliovo sto kaze J.R. - putinova post festum izjva da smatra kako su devojke zasluzile manje kazne je skroz ocekivana. veliko srce ima covek
Link to comment
Protest je otkazan jer "nije mogla" da se garantuje bezbednost. Realno tako sto su ovi "nasi" neka gomila NGO "ol vi ar sejing" pizdi smo i stigli do ovde.
pratila sam na fb grupi-pozivu do pre par sati sve i videh da je grupa nestala. znam 2 od tri devojke koje su organizovale poziv (mada mozda ne i celu akciju), nisu u ngo. i sto bi organizatori bili krivi sto drzava nece da obezbei skup (sem ako nije da su omanule tehnicki-zakasnili sa prijavom skupa..)
Link to comment
- Putin se prikazao kao diktator mekog srca tražeći blage kazne- Rusko sudstvo se pokazalo kao, jelte, nezavisno- Svim potencijalnim protivnicima poslata jasna poruka- Rusija pokazala kako se s lakoćom nosi sa stranim pritiskom...Očekivano. Treba još dodati da je baš danas potvrđena stogodišnja zabrana gej parade. Sve u svemu, veliki dan za Rusiju i Srbiju.
Boga mi, ono sto sam nabrzaka pregledala vise ima normalnih glasova u komentarima, nego retosa i zilota.
Link to comment
pratila sam na fb grupi-pozivu do pre par sati sve i videh da je grupa nestala. znam 2 od tri devojke koje su organizovale poziv (mada mozda ne i celu akciju), nisu u ngo. i sto bi organizatori bili krivi sto drzava nece da obezbei skup (sem ako nije da su omanule tehnicki-zakasnili sa prijavom skupa..)
Ma daj, uvek je ista prica. Ovi kao krenu da organizuju. Debili krenu da prete. Policija kao "ne moze" da zastiti i onda ovi nasi otkazuju skup na brzaka "zbog bezbednosti". Vec se obrazac zna i ovi debili vec znaju da je dovoljno da priprete i da ce se ovi nasi organizovati za otkazivanje brze nego sto su se organizovali za zakazivanje.
Link to comment
bre, u komentarima u El Mundu, ko da se sjatio sav kler Spanije.
:lol:Nisu glupi u Moskvi. Doveli kamere, znali da ce se na zapadu napaliti i prenositi. A, onda ide prica o boljsevicima koji su rusili crkve i napadali vernike. Sloboda veroispovesti se vise ne sme dovesti u pitanje u Rusiji.Citam neke zapadne blogove tj. komentare na presudu i dosta njih smatra da PR nisu trebale da izvode to u rusenoj crkvi od strane boljsevika.Misija uspela.
Link to comment
Ma daj, uvek je ista prica. Ovi kao krenu da organizuju. Debili krenu da prete. Policija kao "ne moze" da zastiti i onda ovi nasi otkazuju skup na brzaka "zbog bezbednosti". Vec se obrazac zna i ovi debili vec znaju da je dovoljno da priprete i da ce se ovi nasi organizovati za otkazivanje brze nego sto su se organizovali za zakazivanje.
1. Ne vredi trositi energiju i vreme na takvu zemlju.2.Strah je uspesno posejan.
Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...