Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

na osnovu cega tvrdis da apsolvent filozofije na najprestiznijem univerzitetu u Rusiji nije sposoban da ovo sroci?
Meni je inače to pouzdan pokazatelj da jeste napisala. Ako tekst ima neku manu, onda je to tipična mana jedne apsolventkinje filozofije - gomila referenci, uglavnom na filozofiju - Pitagora, Sokrat, Hrist, Montenj, Solženjicin.Edit: Poređenja radi, druge dve završne reči - takođe jako dobre, - ne boluju od ove boljke. Mnogo su konkretnije. Edited by Syme
Link to comment
Meni je inače to pouzdan pokazatelj da jeste napisala. Ako tekst ima neku manu, onda je to tipična mana jedne apsolventkinje filozofije - gomila referenci, uglavnom na filozofiju - Pitagora, Sokrat, Hrist, Montenje, Solženjicin.
to sam i ja pomislio, nadobudna pametnica :wub:pisam po glavi svakome ko moze da uziva u ovoj presudi i tvrdim da takav ne zasluzuje normalan zivot medju normalnim ljudima. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Poređenja radi, druge dve završne reči - takođe jako dobre, - ne boluju od ove boljke. Mnogo su konkretnije.
daj linak
pisam po glavi svakome ko moze da uziva u ovoj presudi i tvrdim da takav ne zasluzuje normalan zivot medju normalnim ljudima.
+1 i serem mu se na ledja
Link to comment
Ne znam, voleo bih da upoznam tog čoveka. Stvarno. Ova mala to nije, sigurno.
polok - ejakuacija=>genije. kubota- vagina:kubotavaginapainting1965.jpgps. zavrsna rec prejebena.ako izuzmemo kratku istoriju autoritarizma skroz je aperkat, abeceda argumentovanog otpora
Link to comment
Ne nego covek nije naivan. Ne mozes ti Srbina prevariti.
+1nego, reakcija Putina razvejala je neke moje sumnje oko njegovog straha od ovakvih diverzija - bio je tako zloban sa onim 'ne bi smo uspeli da ih spasimo' da je jasno koliko mu je citava stvar neprijatna i onespokojavajuca.Ranije sam mislio da ga za ovakve akcije zivo zabole.
Link to comment

pa i u samoj RPC se javljaju disonantni tonovi nakon presudeza sve koji su komentarisali akcije podrske world wide kao lejm, eto dokaza da se itekako moze uzdrmati i zatalasati sa nekim efektom

Link to comment

Samo kratko, da ne tupim previše sada. Zapinje na iole težem pasusu teksta, emotivno je totalno prazna i ravna kada čita izuzetno emotivan i britak tekst. Tako ne čita čovek koji veruje u ono što piše. Za ovakvo recitovanje bi se u školici dobila dvojka, i to nije posledica treme i nastupa jer ova mala po defaultu nema tremu. Celi tekst transcendentira malenu i njenu strukturu ličnosti. Ovo ne bi u osnovnoj školi prejebalo ni učitelja početnika kome se podmeće sastav koji su roditelji pisali kući. Namerno su ubačeni konfekcijski filozofski citati tako da se stekne utisak da je celu stvar napisao student a ne mag. To je stara fora plagijarizma. Ima toga još koliko hoćete.

Edited by slow
Link to comment
Samo kratko, da ne tupim previše sada. Zapinje na iole težem pasusu teksta, emotivno je totalno prazna i ravna kada čita izuzetno emotivan i britak tekst. Tako ne čita čovek koji veruje u ono što piše. Za ovakvo recitovanje bi se u školici dobila dvojka, i to nije posledica treme i nastupa jer ova mala po defaultu nema tremu. Celi tekst transcendentira malenu i njenu strukturu ličnosti. Ovo ne bi u osnovnoj školi prejebalo ni učitelja početnika kome se podmeće sastav koji su roditelji pisali kući. Namerno su ubačeni konfekcijski filozofski citati tako da se stekne utisak da je celu stvar napisao student a ne mag. To je stara fora plagijarizma. Ima toga još koliko hoćete.
Au
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...