Jump to content
IGNORED

Avijacija bez granica...


dare...

Recommended Posts

Ma jebem im ja mater nesposobnu nemacku <_< Dobro, oce li neko da mi objasni, u cemu je jebeni problem sa malo jebenog snega? U decembru? U NEMACKOJ??? Vec skoro TRI NEDELJE???Sta, nisu cilu za vremensku prognozu? Nisu culi za ZIMU???Ozbiljno, zasto 1 Nemacka ne ume da se izbori sa 20tak cm snega dnevno u DECEMBRU!!!????? angry.gif

Link to comment

Ukoliko smem da pitam, rent a car - odakle dokle? Za one-way najam će da Te oderu ko mačku, to Ti je valjda jasno? Osim ukoliko firma plaća, onda važi:The only true all-terrain vehicle is... rent a car vehicle. :D

Link to comment
Od Frankfurta do Londona. Nije strasno, najam je od 50-60 evra dnevno za srednji auto do 100 za veliki. Mali problem je sto sa mojom dozvolom ne smem da vozim u Nemackoj (verovatno i u Srbiji :lol:), ali cu mozda morati da rizikujem.
Ovaj, OK je najam, ali vraćanje vozila u drugom gradu, a kamoli u drugoj državi zasebno se naplaćuje. Raspitaj se ipak, cenu ove usluge nijednom nisam video na sajtu nekih od agencija - takođe se raspitaj da li je cena sa ili bez VAT-a.U Srbiji možeš voziti sa validnom/važećom dozvolom bilo koje zemlje.
Link to comment
Jmse, ima li smisla skupljati milje? Letim desetak puta godisnje Lufthansom, mogu li da skrpim besplatan let?
Osim ako ne kupujes biz ili skupe economy karte - ne!Pogotovo ne od pre dve nedelje kad je Luftika ukinula U klasu na evropskim destinacijama [koja je donosila po 750 milja po segmentu]. Sad su najjeftinije karte u E, L i T klasi, i one kod njih donose po 125 milja po segmentu. Kod dosta drugih FF programa se ni ne racunaju.Za FlySmart [jeftiniju] kartu na milje unutar Evrope treba ti 15.000 milja. Da platis i takse miljama je dodatnih 12.000.
Link to comment
Ej Rodjo, CDG je uzas od aerodroma. Zgrada kao lavirint/kosnica. A TGV bih ti najiskrenije preporucio :) Sedi u CDG i pici za Lyon. Tu si za 2.5 sata
Pa ne idem ja u Lyon, ne pratiš fabulu radnje biggrin.gifDanašnji EZY došao i otišao, allbeit da dosta zakašnjenja (2 vure) ph34r.gif
Link to comment
Današnji EZY došao i otišao, allbeit da dosta zakašnjenja (2 vure) ph34r.gif
Danasnji Birmingham-Brisel i Brisel-Rim kasnili po sat i po.Ako tako bude i sutra, nije lose.Za prvi sam ostavio 3.5h fore, za drugi skoro 16h :)
Link to comment
Pa ne idem ja u Lyon, ne pratiš fabulu radnje biggrin.gifDanašnji EZY došao i otišao, allbeit da dosta zakašnjenja (2 vure) ph34r.gif
Ma znam da ne ides u Lyon, ali skokni. U stvari, jebo Lyon i Paris - idi u Bayonne (skroz suprotno). Le Pays Basque :Hail:
Link to comment
Ma jebem im ja mater nesposobnu nemacku <_< Dobro, oce li neko da mi objasni, u cemu je jebeni problem sa malo jebenog snega? U decembru? U NEMACKOJ??? Vec skoro TRI NEDELJE???Sta, nisu cilu za vremensku prognozu? Nisu culi za ZIMU???Ozbiljno, zasto 1 Nemacka ne ume da se izbori sa 20tak cm snega dnevno u DECEMBRU!!!????? angry.gif
izgleda da ce proci josh puunoo puunoo vremena dok chovek ne shvati koliko je mali malecki u odnosu na the elements of nature :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...