Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

josh ako moze neko da da link na to vashe ostvarenje, pa cu rado da chitam, kad je vec taka situacija ^_^
Gagorder je dobro opisala situaciju, a ja ovim putem izrazavam zaljenje sto sam ispod kvota morganinog posta dodao ono o Symetovom feminizmu... malo sam zezao krizu, po obicaju.
Link to comment
ma nema veze batice, nego videh podelu, pa reko da se klasifikujem ^_^
Ti spadas u one oko kojih se cesto lome koplja, naime da li je zenama urodjen (bes)misao za fiziku ili im je to nametnuta rola jer su im mnogo turali Barbiku u ruke umesto Elektropionira. :).....Za fss, evo ti da vidis kako prolaze neke biciklistkinje u Australiji... ovo je stvarno sramota.
Link to comment
Ti spadas u one oko kojih se cesto lome koplja, naime da li je zenama urodjen (bes)misao za fiziku ili im je to nametnuta rola jer su im mnogo turali Barbiku u ruke umesto Elektropionira. :)
druze, ta dilema ne postoji. nije bilo barbike ich, elektropionira bilo na svakom koraku. i mehanotehnike. u moje doba. mislela sam da razbijam famu shivenjem aljinica i heklerajem, ali to sve na kraju opet nekako potpadne pod tu paradigmu mehanicistichku, avaj ^_^.ali gledam hudinija, sve barbike sveta su na raspolaganju. ali shrafciger je shrafciger. nachi bice da je sorta :lolol:
Link to comment
za fss, evo ti da vidis kako prolaze neke biciklistkinje u Australiji... ovo je stvarno sramota.
ha, ovaj australian men bashing se zakotrljao sa assange-om i vidim ne namerava da stane :D
Link to comment
druze, ta dilema ne postoji. nije bilo barbike ich, elektropionira bilo na svakom koraku. i mehanotehnike. u moje doba. mislela sam da razbijam famu shivenjem aljinica i heklerajem, ali to sve na kraju opet nekako potpadne pod tu paradigmu mehanicistichku, avaj ^_^.ali gledam hudinija, sve barbike sveta su na raspolaganju. ali shrafciger je shrafciger. nachi bice da je sorta :lolol:
Upravo. ^_^Jeste da se u odraslom dobu dadoh na drustvene nauke ali celo detinjstvo provedoh majstorisuci nesto. I dalje mi je gledanje rasklapanja i sklapanja motora iz kombajna jedna od najzanimljivijih scena iz detinjstva :PBilo je i barbika ali su sluzile samo kao podloga za sivenje, heklanje i pravljenje kuce, same po sebi su dosadne oduvek.
Link to comment

Два-три пута су ми жене биле шефови, једном чак и у својству власника фирме. И било ми је одлично сваки пут.У ствари, увек сам имао среће са шефовима, осим једног пиздиота.

Link to comment
Symetova sorta je jedina ispravna. Sve ostalo je šminkanje svinje.
+1
meni se sve čini da je razlika između tebe i šimeta akademska, a da u praktičnoj ravni delate isto i meni je to dovoljno -_-
+1Al' ne bi bilo loše da se, povremeno, malo akademski potuku, da ne izgube oštricu od ovih silnih pluseva.
Link to comment
Prema najnovijem izvještaju Svjetskog ekonomskog foruma (WEF), koji tematizira uvjete u kojima žive žene u zemljama svijeta, na Balkanu najbolje životne uvjete imaju žene u Srbiji, dok žene u Albaniji žive u najtežim uvjetima, i to ne samo u regiji, već i u Evropi.http://www.6yka.com/novost/45915/zene-najbolje-zive-u-srbiji-najlosije-u-albaniji
:smoris:
Link to comment
a inače, izvor ti je onako, svecki.
šta hvali izvoru, niš nije slagao (health and survival je pogoršan jer je vučić onomad poslao sns nakot da razlupa mamografe). :fantom:
Žene u Srbiji, prema izvještaju WEF-a, nalaze se na 42. mjestu od 136 zemalja, koliko ih je obuhvaćeno ovim istraživanjem.
Economic Participation and Opportunity 59 0.7 Educational Attainment 55 1.0 Health and Survival 111 1.0 Political Empowerment 39 0.2 Overall 42 0.7 Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...