Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

to da li će finski kabinet biti dobar ili loš vreme će pokazat, a ono što se vidi iz ovakve postavke vlade je da finska ima the sistem državne uprave kao malo ko u svetu čim ima “hrabrosti” da na najodgovornija mesta u državi postavi relativno neiskusne osobe, a savim je nebitno što su žene

 

po meni je tu razlika u sistemu, za razliku od rusije koja se navodi kao primer. tamo bi možda mogla da se pojavi žena, ali će njen uticaj biti apsoluto irelevantan, jedino ako ne zameni vladimira vladimiroviča, a ako se tako nešto i dogodi neće imati nikakve veze sa rodnom ravnopravnosti što najbolje objašnjava ravanelijev kolega

Link to comment
  • 4 weeks later...

jel imamo neku temu za ovaj fenomen ubijanja žena?

 

opet "ljubavni problemi" i ubije sebe i ljubavnicu. a bio dobar dečko. žandar, sviro gusle, rezbario ikone...

 

tako je drugaricu ubio dečko policajac zbog suknje, a majka mu na ispraćaju pročitala govor i to ocenila "sindromom romea i julije"

naravno, ivanu niko nije pitao da li želi da umre 

 

 

Quote

 

ŽANDARM KOJI JE RAZNEO SEBE I LJUBAVNICU REZBARIO IKONE I GUSLE: O njemu pisali i mediji, za sobom ostavio 2 deteta

 

Tela muškarca i žene nađena su jutros nešto posle 9 sati u automobilu marke "opel vektra" na putu između Batajnice i Nove Pazove.

Sumnja se da se pripadnik Žandarmerije Pavle R. sa jednom ženskom osobom razneo u automobilu. Vozilo je pronašla policijska patrola našla policijska patrola na blatnjavom putu između šipražja i drveća.


FOTO: ZORANA JEVTIĆ, PRINTSCREEN
Sumnja se da su motivi ove tragedije ljubavni problemi, a prema nezvaničnim informacijama razneta žena nije supruga Pavla R.

Policija trenutno obavlja uviđaj na licu mesta, nakon čega će se znati više detalja, kao i okolnosti pod kojima je došlo do ove tragedije.

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
Just now, gospa buba said:

ali! ali! gusle! ikone!

sent from bubamoto
 

tačno to mi je prošlo kroz glavu, sinoć kada sam čuo vest

 

žandarm koji sluša/rezbari gusle, i crta ikone. šta može da krene pozlu?

Link to comment
7 minutes ago, darling said:

zandarm, policajac. ovde treba pozvati na odgovornost psiho sluzbu koja procenjuje adekvatnost licnosti za posao naoruzanog cuvara reda i zakona.

 

 

zaključili su to još pre 17g u ovom slučaju koji sam pomenuo gore. saće da primene, svakog dana. govna pandurska

Quote

- Policija mora da izvuče pouku iz ovog tragičnog događaja i da sugeriše psiholozima koji rade sa budućim policajcima da obrate pažnju na emotivne probleme te dece - izjavio je juče Stevan Krstić, načelnik analitike SUP-a Novi Sad.

 

https://www.blic.rs/vesti/hronika/ljubomora-bila-uzrok-tragedije/swvlss5

Edited by Ravanelli
Link to comment

i kako se to potezu gusle i ikone chim djubre osakati nekog. ne znam za gospodje kad nacepaju nekog sekirom dal bi pomoglo shro su tkale narodne noshnje za folklor i kuvale pekmez za bechke dvorove. ono, kolo srpskih sestara klalo i sakatilo, imajmo razumevanja dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

sudeci po shtampi, nisu. divan chovek, kleshe gusle i ikone, nemoguce!

 

mislim, to novine, narod se mahom kao rutinski usere od poshtovanja i momentalno umre od dosade. postoji ta 1 neka ravnoteza :hihi:

 

ali poshto niko nece/ne sme/ne valja se da kaze so what, to daje prostora...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

sad bih se zajebavala da je olaksavajuca sto ju je voleo, al posto je to nedavno stvarno na sudu proglaseno ko olaksavajuca okolnost, vise nema smisla kad je sala ozivela. 

 

 

 

Link to comment
49 minutes ago, gospa buba said:

i kako se to potezu gusle i ikone chim djubre osakati nekog

idu na patos patrijahalnog društva. eto, bio dobar čovek, rezbario gusle, ko zna šta mu bi, voleo je...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...