Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

nisam isla s njim u odeljenje, nego sam (lukavo) iskoristila priliku da se ocesem o njegov premijerski status i dignem sebi cenu cinjenicom da smo isli u istu skolu. i na isto bojevo gadjanje. dosta su harali oni koju u devetoj gulili skamije s djindjicem. 

 

u kom razredu? jer si u usmerenom najmanje tri puta menjao odeljenje za 4 godine. mene vucic nije zakacio nijednom :D a mozda sam i ja isla s tvojom sestrom u odeljenje... 

Link to comment

:) mozda smo sedele u istoj klupi... a mozda i nismo. zemunska je bila dzinovska skola, u mojoj generaciji je, koliko se secam, bilo 12 odeljenja, i u svakom po 35 djaka. 

Link to comment

:D mozda se secam pogresno, neam pojma, davno je bilo. poveo si me alejom secanja i ne mogu da se setim imena ni profesora ni djaka, evo lupam glavom ko mi je sve bio razredni, ko mi je sta predavao.... izbledelo...

mozda smo ti i ja sedeli u istoj klupi!!! s nekoliko godina razlike.. 

Link to comment

...koliko metaka pogodi metu, tolika ocena. ja nisam pucala, repetirala sam svih 5 metaka, mrzim pucanje, al sam dobila 2, jer je toliko prijavio vojnik mucenik, valjda mu je bilo zao  :lolol:

 

Sve OK, lažu i u pravoj vojsci (tj. dok je bilo regruta) na gađanju, ako ima potrebe. :D

Link to comment

Pa kad je crvenokos, sad ce moci da improve complexion pod vještačkim svjetlom bez UV zraka. Mozda ce onda stvarno da ga pitaju sta koristi.

 

Kad su se spremali prvi američki astronauti bila je i grupa zena, jednu su intervjuisali za neke novine pa su joj objavili i mjere (grudi, struk, kukovi) završili nešto kao 'lijepa je, udace se'. Nije se udala, a nažalost nijedna od njih nije dobila priliku da poleti.

 

Na stranu, jel može da se zove astro/kosmonaut neko ko je prošao obuku a nikad nije poletio?

Link to comment

Kad su se spremali prvi američki astronauti bila je i grupa zena, jednu su intervjuisali za neke novine pa su joj objavili i mjere (grudi, struk, kukovi) završili nešto kao 'lijepa je, udace se'. Nije se udala, a nažalost nijedna od njih nije dobila priliku da poleti.

 

Čekaj, što se onda nije udala??

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...