Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

sta ste, pusku m48 rasklapale?

 

ma daj, sve verujem. gde?

prvi i drugi gimazije, rasklapali, sklapali, pucali, ozivljavali, ju nejm it -_-

 

ali sta ce to zeni?

 

jebiga, mi nismo imali ono i dsz :(

staramajka iskreno zali vash sluchaj mladi choveche. kad udari okupator, vas cemo poslati tetki po lek -_-

 

uchitelju, dal je moguce da sve moram sama, vuchic i ja na vetrometini povijesti, jedna slamka medju vihorove :cry:

 

 

 

 

boze boze deco ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

na -20 rasklapanje minobacača. ne da se lepi nego razvaljuje kožu

 

mučili smo se, ali se bar JLA pokazala kada je zatrebalo predavati kasarne spearatistima

Link to comment

Moju baku su sredinom sedamdesetih zvali u mz da je nauče da bode bajonetom. Mada je bila 2 godine u partizanima. Doduse u bolnici

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

odnos rodjenih decaka i devojcica je bioloska konstanta: na 105 do 107 decaka rodi se 100 devojcica. 

 

 

mozda je preterano reci "bioloska konstanta". 

Edited by pacey defender
Link to comment

I to za 10 sekundi da sve bude gotovo

ne secam se za koliko, ali se radilo i ocenjivalo.

i pucanje u metu, raspakuje se uchionica, nameste nastavnichki stol uzduz, legnesh namestish naoruzaje, meta na drugi kraj, svi na pod i pucaj 3 puta, rezultat srednja vrednost i ocena iz toga :s_p:

 

nije ni da sam bila odushevljena, ali mene tehnika i inache ne odushevljava na taj nachin, tehnika je sredstvo od a do b. shto naravo ne znachi da ne moram da se bakcem po ceo dan <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...