Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

 

nisu vece kurve od muskaraca. to je tu negdje. kad smo kod sustine...

tom doktoru je sjevnula choka pred ocima koliko i onom orangutanu na skeli. majmun zaurliko, mufljuz u sebi zariko a obojici je cilj da ga pristave na najprimitivniji nacin. to je sustina. 

 

nisam ljubitelj dobacivanja, samo velim da je pozadina i nagon isti kod majmuna i finih. pa ko se snadje

e sad si mi otkrio jednu veliku zivotnu istinu. gledam u ekran u neverici, sve u sta sam verovala palo je u vodu :D

 

pa o tome bas i pricamo, neki mejting rituali su zenama pozeljniji od drugih, aman

Link to comment

Pridaješ  komentaru o radnicima na građevini  konotaciju koju nema. Isto bi bilo, bar za mene, da ženi čoporativno dobacuju članovi konzilijuma, nastavničkog veća ili filharmonije. Dobacivanje i neartikulisano nabacivanje mi je oduvek smetalo, nezavisno od drušvenog statusa onoga ko to radi. 

 

Super. Vrlo si osetljiva na radnike sa skele. Međutim, činjenica je da postoje mesta gde će se najčešće dešavati ta strašna, prostačka dobacivanja, i da postoji deo društva koji će se - govoreći jezikom kojim govori samo taj jedan deo društva - zgražavati nad "nepristojnošću". U pitanju je klasna tenzija, koliko god se to pokušavalo maskirati "običnom pristojnošću".

Link to comment

et FERNOUX X

Po ovome što pišeš, moglo bi se pomisliti da prostakluk doživljavaš kao imanentan nekoj klasi. Sa tim ne mogu da se složim niti da polemišem. 

Edited by Notorious
Link to comment

Super. Vrlo si osetljiva na radnike sa skele. Međutim, činjenica je da postoje mesta gde će se najčešće dešavati ta strašna, prostačka dobacivanja, i da postoji deo društva koji će se - govoreći jezikom kojim govori samo taj jedan deo društva - zgražavati nad "nepristojnošću". U pitanju je klasna tenzija, koliko god se to pokušavalo maskirati "običnom pristojnošću".

mozda ce te baciti u zabezek, al mnoge zene ne impresioniraju dziberi ni kad su puni para.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...