Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

ja sam siguran da bi telefon mogo da jebe kad god oce ali nece.

 

 

Cemu seks kad moze da se piskara po forumu. Osim kukanja nad mojom malenkoscu nisam dobio ni jedan odgovor da ovo nije minorniji problem nego sto ga zene same sebi prave. Ali eto musko mora da bude krivo i primitivno. 

Link to comment

Cemu seks kad moze da se piskara po forumu. Osim kukanja nad mojom malenkoscu nisam dobio ni jedan odgovor da ovo nije minorniji problem nego sto ga zene same sebi prave. Ali eto musko mora da bude krivo i primitivno.

Za svaki problem na ovom svetu moze se ustvrditi da je "minorniji" od nekog drugog. To je klasicni manevar koji ima za cilj da se ni o cemu pod kapom nebeskom ne diskutuje i da se nista ne menja - jer nije dovoljno kardinalno. Ne znam sta si ocekivao, da se s time ozbiljno polemise? Pa to je jalovo cak i za zene koje su sve ostalo pozavrsavale.

Link to comment

Za svaki problem na ovom svetu moze se ustvrditi da je "minorniji" od nekog drugog. To je klasicni manevar koji ima za cilj da se ni o cemu pod kapom nebeskom ne diskutuje i da se nista ne menja - jer nije dovoljno kardinalno. Ne znam sta si ocekivao, da se s time ozbiljno polemise? Pa to je jalovo cak i za zene koje su sve ostalo pozavrsavale.

 

Samo sto je ovaj problem imanetno rasisticki uglavnom su danas zli jezicavi radnici crnci i arapi po francuskoj. :fantom: tako se lepo svrstavate.  

Link to comment

Samo sto je ovaj problem imanetno rasisticki uglavnom su danas zli jezicavi radnici crnci i arapi po francuskoj. :fantom: tako se lepo svrstavate.

Da, da, sledeci put kad mi bude dahtao za vratom neki skot u javnoj garazi, podseticu sebe da se ne svrstavam na pogresnu stranu u tom pretezno rasnom (i klasnom?) sukobu i da mislim na njegovu bracu Arape (i radnike?). Dok to razmotrim, valjda ce sve i da prodje. Ks, ks, seko i taj rad.

Link to comment

Go ahead, make my day... naidji u moj kraj i probaj da na meni primenis tu krilaticu. Bas bih nekog robijao malo, nisam odavno.

 

Ali, Indy, ti si sam rekao da tim klincima nikad ništa ne odgovaraš "jer nemaš vremena", no ipak imaš vremena da ih mrziš ovde na forumu. Ja samo kažem: ako ti neko smeta, ti ga "odrobijaj" kao što sam kažeš, ili ćuti zauvek. Ali nemoj da, u slučaju da ipak odustaneš od robijanja, mrziš. To je jedan kul stav kakav treba svako da drži i koji bi trebao da zastupa i jedan robijaš.

 

zanima me da li ferny zapravo praktikuje ovo sto propoveda? ako ne, tim gore, ako ikako uopste moze biti gore :D

 

Ne razumem

Link to comment

Da, da, sledeci put kad mi bude dahtao za vratom neki skot u javnoj garazi, podseticu sebe da se ne svrstavam na pogresnu stranu u tom pretezno rasnom (i klasnom?) sukobu i da mislim na njegovu bracu Arape (i radnike?). Dok to razmotrim, valjda ce sve i da prodje. Ks, ks, seko i taj rad.

Dobro seko   :s_c:  :isuse: imamo biciklistu i sekadziju. 

Link to comment

 

Ne razumem

sta bre ne razumes? jel ti licno dobacujes zenama u prolazu ili ne?

 

ako ne, samo si jadniji no sto izgledas, posto cak i ne praktikujes to sto svesrdno podrzavas i opravdavas.

cuj, izjaviti da neko nema pravo da bude ostavljen na miru, dok hoda ulicom gledajuci svoja posla.

sto rece indi, ne dao ti bog da se sretnemo u tom scenariju :D

Link to comment

Pih, a ja sam mislila da ti pises na osnovu iskustva - kao i obicno :)

 

Pa imam ja i to iskustvo, ali nije iz zadnjih 6 godina ovde. However, my dear Watson, imam ja koju godinicu vise od 6.

Link to comment

Ja

radje mortadelu ali kada vidim onu maslinu zgadi mi se. upropaste tako divan komad mesa...

 

e moj krampo, vidis da zene ne zanima sustina i da je neko dobar covek koji joj dobacuje gadosti onako spontano i od srca, nego bi samo da usisavaju fensi sinteticke droge i jos svasta nesto s nekim isfoliranim bogatunima mufljuzima (kurve!).

 

nisu vece kurve od muskaraca. to je tu negdje. kad smo kod sustine...

tom doktoru je sjevnula choka pred ocima koliko i onom orangutanu na skeli. majmun zaurliko, mufljuz u sebi zariko a obojici je cilj da ga pristave na najprimitivniji nacin. to je sustina. 

 

nisam ljubitelj dobacivanja, samo velim da je pozadina i nagon isti kod majmuna i finih. pa ko se snadje

Link to comment

  

jes vala...ko ce piti pivo iz plasticne dvolitrice sa parizerom na koso kad mozes srkati koktel i usisavati ko vepar kokain u veceu sa doktorom u nekom piano baru

 

Pridaješ  komentaru o radnicima na građevini  konotaciju koju nema. Isto bi bilo, bar za mene, da ženi čoporativno dobacuju članovi konzilijuma, nastavničkog veća ili filharmonije. Dobacivanje i neartikulisano nabacivanje mi je oduvek smetalo, nezavisno od drušvenog statusa onoga ko to radi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...